facebook

Producenci

Promocje

Kailas krem 20g krem Zobacz większe

Kailas krem 20g krem

814

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

23,50 zł

Więcej informacji

Kailas krem 20g - jest jednym z preparatów ajurwedyjskich dostępnych na polskim rynku. Ajurweda inaczej "wiedza o życiu" charakteryzuję się tym że jej filozofia polega na wyleczeniu pacjenta z jego dolegliwości a nie tylko uśnieżyć ból na jakiś czas. Pierwsze zapiski na temat leczenia ziół "ajurwedy" sięgają ponad pięciu tysięcy lat. 

Kailas jest produktem złożonym z ziół dlatego jest ona całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny. Produkt jest stosowany na skóre przy wielu problemach skórnych.

Zastosowanie: Krem Kailas stosuje się różnego rodzaju problemach skórnych takich jak trądzich czy wpryski alergiczne. Zaleca się go również dla osób ze skłonnościami do egzem, hemoroidów, grzybicy, łuszczycy czy odleżyn. Jego właściwości znajdują również zastosowanie przy pęknięciach naskórka oraz łagodzą : skutki ukońszeń owadów, oparzeń czy podrażnień skóry po goleniu czy depilacji.

Skład:

Cocos nucifera ( olej kokosowy), santalum album ( olej sandałowy), chorea rob usta, cynodon dactylon , tribulum terrestris, cissampelos pereira, azadirachta indica, camphor, talc, aqua calcis  

Opinie

Napisz opinię

Kailas krem 20g krem

Kailas krem 20g krem

Kailas krem 20g to produkt ajurwedyjski czyli całkowicie naturalny i ziołowy. Stosuje się go przy wszelkich problemach skórnych: trądzik, wysypki alergiczne, grzybice, łuszczyce czy odleżyn a nawet kurzajki.

Napisz opinię

Produkty powiązane

15 Produkty z tej samej kategorii: