Nasz strona używa plików cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies przez nas w celu świadczenia jak najlepszych oraz dostowanych dla każdego usług. Wiecęj na ......

close

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

CHLOROFIL W PŁYNIE (Chlorophyll Liquid) 475,6ml.

Chlorofil w płynie stosowany jest głównie do naturalnego oczyszczania krwi z organizmu. Dodatkowo wmacnia on komórki oraz układ immunologiczny.Chlorofil czyli barwnik z roślin usuwa przykre zapachy ciała oraz również stolca.

Więcej szczegółów


66,00 zł brutto

449

10 dostępnych

29 other products in the same category:

CHLOROFIL W PŁYNIE (Chlorophyll Liquid)

Chlorofil w Płynie (wsparcie odżywcze, układ krążenia, układ immunologiczny). Chlorofil to zielony barwnik występujący w roślinach. Dzięki procesowi chemicznemu zwanemu fotosyntezą, chlorofil wykorzystuje energię słoneczną do różnych funkcji życiowych. Chlorofil jest odpowiedzialny w roślinach za funkcje metaboliczne takie, jak oddychanie i wzrost. Interesujące jest to, że cząsteczka chlorofilu jest podobna do hemoglobiny, czerwonego barwnika ludzkiej krwi. Różnicę stanowi centralny atom – w chlorofilu jest to magnez, a w hemoglobinie żelazo. Chlorofil w Płynie, pozyskiwany przez NSP z lucerny siewnej, wspiera układ odpornościowy organizmu oraz pomaga neutralizować nieprzyjemny zapach ciała.

 

Sposób użycia: Dodaj 1 łyżeczkę do szklanki wody lub innego napoju. Pij trzy razy dziennie w trakcie posiłków.

Wskazania do stosowania: Chlorofilina (forma chlorofilu rozpuszczalna w wodzie) wspomaga usuwanie substancji szkodliwych z organizmu, a także wspomaga organizm w walce z infekcjami.

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.