facebook

CHLOROFIL W PŁYNIE (Chlorophyll Liquid) 475,6ml.

449

Nowy

Chlorofil w płynie stosowany jest głównie do naturalnego oczyszczania krwi z organizmu. Dodatkowo wmacnia on komórki oraz układ immunologiczny.Chlorofil czyli barwnik z roślin usuwa przykre zapachy ciała oraz również stolca.

Więcej szczegółów

48 Przedmioty

CHLOROFIL W PŁYNIE (Chlorophyll Liquid) 475,6ml. Zobacz większe

cena

66,50 zł

Więcej informacji

CHLOROFIL W PŁYNIE (Chlorophyll Liquid)

Chlorofil w Płynie (wsparcie odżywcze, układ krążenia, układ immunologiczny). Chlorofil to zielony barwnik występujący w roślinach. Dzięki procesowi chemicznemu zwanemu fotosyntezą, chlorofil wykorzystuje energię słoneczną do różnych funkcji życiowych. Chlorofil jest odpowiedzialny w roślinach za funkcje metaboliczne takie, jak oddychanie i wzrost. Interesujące jest to, że cząsteczka chlorofilu jest podobna do hemoglobiny, czerwonego barwnika ludzkiej krwi. Różnicę stanowi centralny atom – w chlorofilu jest to magnez, a w hemoglobinie żelazo. Chlorofil w Płynie, pozyskiwany przez NSP z lucerny siewnej, wspiera układ odpornościowy organizmu oraz pomaga neutralizować nieprzyjemny zapach ciała.

 

Sposób użycia: Dodaj 1 łyżeczkę do szklanki wody lub innego napoju. Pij trzy razy dziennie w trakcie posiłków.

Wskazania do stosowania: Chlorofilina (forma chlorofilu rozpuszczalna w wodzie) wspomaga usuwanie substancji szkodliwych z organizmu, a także wspomaga organizm w walce z infekcjami.

 

Produkty powiązane