Nasz strona używa plików cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies przez nas w celu świadczenia jak najlepszych oraz dostowanych dla każdego usług. Wiecęj na ......

close

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Olej z wiesiołka 50 kaps.

Olej z wiesioła z firmy Aboca to preparat mający w swoim składzie bardzo ważny dla organizmu kwas gammalinolenowy (GLA) czyli wielonienasycony kwas z rodziny omega 6. Olej z wiesiołka jest uważany za ważny i potrzebny składnik odżywczy w codziennej diecie.

Więcej szczegółów


17,95 zł brutto

620

3 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

29 other products in the same category:

Olej z wiesiołka jest ważnym suplementem diety pomocnym w zapobieganiu chorób związanych z przesuszeniem skóry, zespołem napięcia przedmiesiączkowego (tj. nieregularne, bolesne miesiączki) oraz przewlekłych stanów zapalnych.

Olej z wiesiołka jest to ważny składnik odżywczy, którego organizm wytwarza tylko niewielką ilość i który musimy dostarczyć poprzez dobrze zbilansowaną dietę. Olej zawiera w swojej formule proste do spożycia substancje czynne, które są obecne w nasionach tej rośliny, znane ze swojego dobroczynnego działania na organizm człowieka. 
Frakcja olejowa dojrzałych nasion zawiera kwas gammalinolenowy (GLA) - wielonienasycony kwas z  serii omega 6, który jest produkowany poprzez organizm w minimalnych ilościach.

 

 

 
Skład w dziennej zalecanej dawce: 4 kapsułki 

Olej z nasion wiesiołka (Oenothera 
biennis
), żelatyna.

Więcej informacji:

Olej z nasion wiesiołka: 2056 mg
mianowany na zawartość kwasu gammalinolenowego 9% (metoda GC ) - 185mg

Sposób  użycia: Zaleca się spożywanie 2 kapsułek, dwa razy dziennie podczas posiłków, popijając szklanką wody.
Opakowanie: 50 kapsułek po 610 mg każda
Środki ostrożności: Nie zażywać w czasie ciąży. Nie przekraczać zalecanych dawek dziennych. Suplementów diety nie można uznawać za substytuty różnorodnej i zrównoważonej diety i należy je stosować utrzymując zdrowy styl życia.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.