Nasz strona używa plików cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies przez nas w celu świadczenia jak najlepszych oraz dostowanych dla każdego usług. Wiecęj na ......

close

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Zielona kawa mielona 250g

Zielona kawa mielona to produkt pochodzenia Brazylijskiego. Zielona kawa posiada właściwości odchudzające poprzez polepszenie przemiany materii w organizmie.

Więcej szczegółów

Obniżka ceny!
11,50 zł brutto

12,50 zł brutto

800

10 dostępnych

29 other products in the same category:

Zielona kawa- jest naturalnym środkiem wspomagającym odchudzanie. W pozytywny sposób wpływa na proces prowadzący do spadku masy ciała. Jest to nowy, skuteczny i naturalny sposób na walkę z otyłością. Zielona kawa zawiera Kwas chloregenowy, który ogranicza wchłanianie glukozy co zmusza organizm do spalania tkanki tłuszczowej. Dodatkowo przyspiesza metabolizm, dzięki czemu organizm w znacznie szybciej pozbywa się kalorii. Ziarna zielonej kawy wpływają także pozytywnie na wątrobę, gdyż powodując spalanie tłuszczu w jej komórkach zapobiegają odkładaniu się złogów, co prowadzi do przyspieszenia przemiany materii a co za tym idzie- do szybszego spalania tłuszczu. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż zielona kawa posiada także inne pozytywne właściwości:

 

-Jest silnym przeciwutleniaczem, chroni błony komórkowe i osocze przed działaniem wolnych rodników

-Korzystnie i w naturalny sposób wpływa na utratę zbędnych kilogramów

-Pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi

-Eliminuje toksyczne związki z organizmu

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.