Nasz strona używa plików cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies przez nas w celu świadczenia jak najlepszych oraz dostowanych dla każdego usług. Wiecęj na ......

close

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

SREBRO KOLOIDALNE AG 100 300 ML

Srebro koloidalne to suplement wzbogacający dietę w śladowy pierwiastek srebra. Ag 100 ma postać roztworu koloidalnego, który jest dobrze przyswajany przez organizm; zawiera srebro najwyższej czystości (99,99%).Dla osób niechętnie stosujących antybiotyki lub uczulonych na ich działanie.

Więcej szczegółów


38,80 zł brutto

362

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

29 other products in the same category:

Dla osób niechętnie stosujących antybiotyki lub uczulonych na ich działanie.

Bakteriobójcze srebro Ag 100 - Srebro Koloidalne, zwane naturalnym antybiotykiem, zawiera srebro najwyższej czystości (99,999%). Zabija 650 szczepów bakterii. W przeciwieństwie do antybiotyków Ag 100 - Bakteriobójcze Srebro Koloidalne nie niszczy dobroczynnej flory bakteryjnej. Jak dotąd, nie stwierdzono aby chorobotwórcze mikroorganizmy uodporniły się na jego działanie. 

Ag 100 - Srebro Koloidalne w
spomaga leczenie przeziębień, kataru, kaszlu, grypy, anginy, zapalenia gardła, zatok, oskrzeli, płuc i innych infekcji bakteryjnych.

Ag100. Srebro koloidalne:
- działa jak antybiotyk
- w ciągu 6 minut niszczy 650 chorobotwórczych mikroorganizmów
- zarazki nie potrafią rozwinąć odporności na działanie srebra koloidalnego

 

Srebro było stosowane w różnych kulturach już 2500 lat przed naszą erą. Dowody archeologiczne wskazują, iż nasi przodkowie uzyskiwali srebro z galeny, tj. siarczku ołowiu, który jest minerałem srebronośnym. 

Dezynfekujące właściwości srebra znali zarówno Persowie, Rzymianie jak i Grecy i wykorzystywali je do przedłużania trwałości  pożywienia (głównie płynów), efekt taki uzyskiwano poprzez wrzucanie srebrnych monet do waz i amfor.  Bogatsi obywatele jadali i pili ze srebrnych naczyń, co jak się okazuje, było nie tylko oznaką bogactwa i prestiżu. 

Zalety i właściwości srebra wykorzystuje również Ayurveda – liczący ok. 5 000 lat system medycyny naturalnej, który dzięki swojej kompleksowości i skuteczności przeżywa obecnie wielki renesans. Ayurveda widzi człowieka na wszystkich platformach – fizycznej, mentalnej i duchowej.

W XIX wieku w Niemczech odkryto, że łagodny roztwór srebra działa odkażająco w przypadku stanów zapalnych oczu, jednocześnie nie podrażniając śluzówki. 
W czasie wojny Secesyjnej w Stanach Zjednoczonych Ameryki żołnierze na polu walki mieli zwyczaj połykać srebrnego dolara, wierzono, bowiem, że to odsuwało ryzyko zarażenia bakteriami chorobotwórczymi i zapewniało szybsze gojenie ewentualnych ran odniesionych w bitwach. 
 


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.