Nasz strona używa plików cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies przez nas w celu świadczenia jak najlepszych oraz dostowanych dla każdego usług. Wiecęj na ......

close

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

ZIOŁOWA HERBATKA HETMAŃSKA MR STAFANII KORŻAWSKIEJ

Herbatka Hetmańska przygotowana wedlug przepisu Pani Stefanii Korżawskiej ma na celu rozwiązywać wszelkie problemy związane z problemami gardłowymi czyli grypa,chrypka czy trudny do wyleczenia męczocy kaszel.

Więcej szczegółów

Wyprzedaż Wyprzedaż!
11,50 zł brutto

13,50 zł brutto

430

27 dostępnych

29 other products in the same category:

Według literatury Herbatka Hetmańska to doskonały napar na wszelkiego rodzaju problemy gardłowe. Sprawnie naprawia nadwerężone struny głosowe, ale także czyni cuda wszędzie tam, gdzie dokucza chrypka, angina czy trudny do wyleczenia kaszel. Zawarty w niej majeranek skutecznie rozgrzeje, czyniąc ciało ciepłym i zdrowym, rumianek przyniesie natychmiastowe ukojenie, ślaz i babka lancetowata nawilżą, a pracowita kozieradka rozpuści i wydali chorobotwórczy śluz z organizmu. Stąd herbatka ta w przeszłości pozwalała hetmanom prowadzącym wojsko cieszyć się głosem mocnym, dźwięcznym i donośnym.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.