Nasz strona używa plików cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies przez nas w celu świadczenia jak najlepszych oraz dostowanych dla każdego usług. Wiecęj na ......

close

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Kora kaliny koralowej 50g

Kora kaliny koralowej jest stosowana przede wszytkim  rozkurczowo zwłaszcza na mięsień macicy. Działa ona też na inne problemy rozdrocze kobiet ,ale również jest stosowana do innych mieszanek ziołowych.

Więcej szczegółów


11,60 zł brutto

194

5 dostępnych

29 other products in the same category:

Kalina koralowa jest krzewem z rodziny przewiertniowatych kwitnącą od maja do lipca. Jej kora (Cortex Viburni opuli)  znalazła swoje zastosowanie w zielarstwie

Kalina od najdawniejszych czasów była symbolem młodości, piękna. Często była wykorzystywana w pieśniach gdzie symbolizowała właśnie te wartości.  Jest spotykana zarówno w Europie jak i pół. Afryce oraz  środkowej Azji. 

Kora kaliny koralowej pozyskiwana jest w okresie wiosennym z gałązek krzewów dwu, trzyletnich, następnie suszona jest w temp 40 stopni medycynie ludowej wykorzystywana była jako produkt przeciwzapalny, moczopędny, uspokajający, obniżający ciśnienie krwi. 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.