facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

OLEJ Z CZARNEGO KMINKU 200 Zobacz większe

Olej z czarnego kminku 200 kps.

7

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

83,00 zł

Więcej informacji

Zwany inaczej czarnuszką, znany jest od tysiącleci, a jego korzenie sięgają starożytnego Egiptu, dzięki czemu zyskał miano tzw. złota faraonów. 
Dawniej był stosowany do podniesienia odporności, leczenia zakażeń, poprawy materii, leczenia zaburzeń trawienia, w chorobach skóry, w alergiach.
Olej z czarnuszki zawiera aż 50 % kawasów nienasyconych, których organizm ludzki nie potrafi sam syntetyzować (przede wszystkim kwas linolowy).
Kwasy te są niezastąpionym budulcem w naszym organizmie, który wytwarza prostaglandy. Prostaglandyny to substancje podobne do hormonów, sterujące wieloma podstawowymi funkcjami organizmu. Sprzyjają one wzrostowi i powstawaniu komórek. Istotne znaczenie tych składników w naszym organizmie możemy uświadomić sobie faktem, iż spośród 70 bilionów komórek w naszym ciele codziennie umiera 600 miliardów. W ten sposób widzimy, że powstawanie nowych jest niezbędne do życia. 
Co 5 dni są w stanie odbudować śluzówkę jelit, w czasie paru tygodni wszystkie komórki wątroby, a co miesiąc komórki skóry.

Wskazania: Astma oskrzelowa. Uczulenia na kurz i pyłki roślin. Atopowe zapalenie skóry (świerzbiączka; Podatność na infekcje. 

W każdej kapsułce znajdą Państwo wyłącznie 500 mg oryginalnego, czystego egipskiego oleju z czarnego kminku - z pierwszego tłoczenia na zimno!

Opinie

Napisz opinię

Olej z czarnego kminku 200 kps.

Olej z czarnego kminku 200 kps.

Olej z czarnego kminku (czarnuszka) ma zbawienny wpływ na różne alergie oraz na orgaznim podatny na wszelakie infekcje. Złoto faraonów ma wiele innych leczniczych właściwości z których jest bardzo znany wśród naturalnych praparatów.

Napisz opinię

Produkty powiązane

20 Produkty z tej samej kategorii: