facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Oxycell 3 – Reishi, Shitake, Maitake 50 kps. Zobacz większe

Oxycell 3 – Reishi, Shitake, Maitake 50 kps.

361

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

98,00 zł

Opis

Polecane tak

Więcej informacji

Dzięki zastosowaniu 3 preparatów jednocześnie mamy do czynienia z tzw. Efektem synergicznym, gdzie połączone ze sobą produkty współdziałają na siebie nawzajem wzmacniając swoje działanie. Wszystkie trzy grzyby zawarte w preparacie zwiększają odporność organizmu.
Grzyb Shitake jest bogatym źródłem lentinianu, który ma udowodnione badaniami działanie antynowotworowe.  Dla przykładu podajemy badania na temat działania lentinianu u chorych z III stopniem choroby nowotworowej układu pokarmowego. W czasie stosowania w terapii produktów z lentinianem długość życia chorych przedłużała się. 
Maitake natomiast zawiera istotną cząsteczkę D-fraction, która według Dr. H. Nansy doskonale współdziała z lekami w czasie terapi antynowotworowej. W czasie gdy środki farmakologiczne zwalczaja komórki rakowe D-fraction działa na układ immunologiczny poprawiając jego działanie obronne.
Reishi natomiast jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które są bardzo ważne w organizmie człowieka. Regulują one ciśnienie tętnicze krwi oraz poziom cholesterolu.
Skutecznie chroni wątrobę przed zatruciami oraz wspomagająco w czasie nowotworu tego narządu. Wykazuje również działanie przeciwalergiczne oraz opóźnia procesy starzenia się. 

 

Skład:

-Reishi – Lakownica lśniąca (Ganoderma Lucidum) – sproszkowany wyciąg – 100 mg;

-Shitake (Twardziak Jadalny) - sproszkowany wyciąg – 100 mg;

-Maitake (Grifola Frondosa) – sproszkowany wyciąg – 100 mg;

-żelatyna 100 mg;

-mikrokrystaliczna celuloza 15 mg;

-dwutlenek krzemu 1,5 mg.

 

Opakowanie zawiera 50 kapsułek po 416,5 mg; zawartość netto 20,83g 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA 
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, nie narażać na bezpośrednie działanie słońca. Przechowywać szczelnie zamknięte, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 

SPOSÓB UŻYCIA 
Jako uzupełnienie diety stosuje się 3 razy dziennie po 1 kapsułce. 
Zawartość składników czynnych w zalecanej porcji dziennej: 900mg 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Zastosowanie w jednym preparacie wyciągów z trzech roślin jest w znacznym stopniu korzystniejsze niż stosowanie tych samych roślin oddzielnie. Powoduje to tzw. „efekt synergiczny”, gdzie rezultat współdziałania kilku czynników jest silniejszy niż w przypadku zażywania ich pojedynczo. Podanie łącznie (w jednej kapsułce Oxycell®3) Reishi, Shitake, Mitake nasila działanie substancji czynnych zawartych w ekstraktach z poszczególnych grzybów, a także wyzwala wzmożoną odpowiedź organizmu na poziomie fizjologicznym.

Producent:

Ananda sp. z o.o. 

ul.Marynarska 14

02-674 Warszawa

Opinie

Napisz opinię

Oxycell 3 – Reishi, Shitake, Maitake 50 kps.

Oxycell 3 – Reishi, Shitake, Maitake 50 kps.

Oxycell jest produktem zawierającym w swoim składzie grzybek reishi czyli w wielu krajach uznawany za lek mający właściowści antynowotworowe oraz odmładzające orgaznim. Oxycell 3 zawiera dodatkowo 2 inne grzybki Shitake oraz Maitake.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: