facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Betuleco Zobacz większe

Betuleco

748

Nowy

18 Przedmioty

75,00 zł

Opis

Polecane tak

Więcej informacji

Betulecojest suplementem diety, którego głównym skladnikiem jest brzoza biała. Jest ona bardzo rozpoznawalna dzięki swojej białej korze. Brzoza jest drzewem o silnym działaniu wzmacniającym odporność. W medycynie ludowej napary z jej pęków stosowane były jako substancje przeciwzapalne, antyseptyczne,  ściągające, dezynfekujące, przyspieszające gojenie się ran oraz łagodzące podrażnienia skóry. 

Sok z brzozy wykazuje działanie poprawiające przemianę materii. Zawarta w korze betulina wykazuje działanie lecznicze wobec schorzeń nowotworowych.

Betuleco zawiera w sobie 2% ekstraktu z kory brzozy, która ma działanie regeneracyjne skóry. 
Betuleco może być stosowany do przemywania skóry w problemach z:
- trądzikiem,
- alergią,
- skórą łojotokową,
-łupieżem łojotokowym.

Suplement zawiera aktywne substancje z wyciągu brzozowego posaidającym liczne właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze, poprawiające wzrost włosów oraz wzmocnienie ich cebulek. 

Stosownie:

Prepart nanieść na skórę za pomocą wacika lub gazy. Na skórze głowy należy stosować rozcieńczony 1:10 z przegotowaną wodą. 

Producent:

Sylveco

Stobierna 1076

36-002 Jasionka


 

 

Opinie

Napisz opinię

Betuleco

Betuleco

Betuleco - zawiesina z zawartością 2% ekstraktu z kory brzozy. Przeznaczony do stosowania zewnętrznego, przyspiesza regenerację skóry w czasie problemów z trądzikiem, łojotokiem czy alergią.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: