facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Więcej informacji

Klimaktobon, 60 kapsułek Bonimed-  Suplement diety Klimaktobon zawiera naturalne składniki takie jak: ekstrakt z kłącza pluskwicy groniastej i sproszkowane szyszki chmielu. Produkt przeznaczony dla kobiet w celu wspierania prawidłowego funkcjonowania organizmu w czasie miesiączkowania i w okresie klimakterium.

Składniki: Szyszki chmielu (Humulus lupulus), Ekstrakt z pluskwicy (Cimicifuga racemosa), wypełniacz (maltodekstryna), substancje przeciwzbrylające (stearynian magnezu, krzemionka koloidalna), składnik otoczki (żelatyna).

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki (2 razy dziennie po 1 kapsułce). W przypadku uczucia senności w ciagu dnia, zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek jednocześnie bezpośrednio przed snem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania preparatu dłużej niż 6 miesięcy bez konsultacji z lekarzem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania:

Suplement diety powinien być przechowywany w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25oC, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Ze względu na żółciopędne właściwości ekstraktu z korzenia hakorośli nie stosować preparatu w razie kolki żółciowej.

W przypadku kamicy żółciowej suplementację należy skonsultować z lekarzem.

Producent:

Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED

Stawowa 23

34-300 Żywiec

Opinie

Napisz opinię

Klimaktobon 60 kps Bonimed

Klimaktobon 60 kps Bonimed

Klimaktobon, 60 kapsułek Bonimed- Suplement diety Klimaktobon zawiera naturalne składniki takie jak: ekstrakt z kłącza pluskwicy groniastej i sproszkowane szyszki chmielu. Produkt przeznaczony dla kobiet w celu wspierania prawidłowego funkcjonowania organizmu w czasie miesiączkowania i w okresie klimakterium.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: