facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Japońskie Natto 200g (sfermentowana soja) Zobacz większe

Japońskie Natto 200g (sfermentowana soja)

886

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

51,00 zł

Więcej informacji

Japońskie natto to nic innego jak sfermentowana soja Należy podkreślić, że soja ta nie jest modyfikowana genetycznie i w Japonii zajmuje miejsce pierwsze wśród produktów , które zostały poddane procesowi fermentacji. Dzięki swemu działaniu zdrowotnemu soja cieszy się wielką sławą także w Europie. japońskie natto

W natto występuje enzym zwany nattokinazą, którego nie znajdziemy w żadnym innym produkcie. Ma on właściwości oczyszczające krew i rozpuszczające skrzepy. Warto przy tym zwrócić uwagę, że jest silniejszym środkiem niż aspiryna ale też bezpieczniejszym. Ponadto dba o prawidłowy poziom dobrego cholesterolu, obniża poziom cukru i zmniejsza ciśnienie krwi. To także produkt dla osób, które chcą zadbać o prawidłowy stan jelit. Natto oczyszcza jelita, pomaga pozbyć się złogów przy tym dba także o mikloflorę. Natto regeluje przemianę materii i wspomaga odchudzanie.

Co istotne zawiera 10 razy więcej witaminy K niż dobrze znany nam szpinak. Witamina K dba o nasze kości i zapobiega osteoporozie. Ponadto zawiera witaminę E, która zapobiega zbyt wczesnemu starzeniu się naszej skóry. Polecany kobietom w okresie menopauzy oraz mężczyznom po 50 chroni bowiem przed przerostem prostaty.

 

Analizując całą gamę pozytywnych cech- z całą pewnością natto można uznać za "klucz do zdrowia".

Skład:

100% -ziarna sfermentowanej soji

Opakowanie 200g zawiera 25 porcji.

Opinie

Napisz opinię

Japońskie Natto 200g (sfermentowana soja)

Japońskie Natto 200g (sfermentowana soja)

Japońskie natto zalicza się do najzdrowszych produktów na świecie. Czemu zawdzięcza swą sławę?

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: