facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

GranaProstan 100kps. Zobacz większe

GranaProstan 100kps.

628

Nowy

4 Przedmioty

139,00 zł

Więcej informacji

W skład suplementu wchodzi zasuszony miąż z owoców granata wraz z dodatkiem magnezu oraz soku z winogron. W jednym opakowaniu produktu znajduje sie, aż 50 sztuk w pełni dojrzałych i wartościowych owoców granata. Do głównych zadań Grana Prostan należy wzmacnianie organizmu, a przede wszystkim serca oraz naczyń. Preparat może być stosowany zarówno przez panów (w celu poprawienia stanu prostaty) oran panie (wspomagajaco przy bolesnych i obfitych miesiączkach). Dzięki dużej zawartości polifenoli zalecany on jest osobom już po 45 roku życia w celu spowolnienia procesów starzenia się, wzmocnienia naczyń krwionośnych, serca, utrzymania równego poziomu cholesterolu.

Dodatek soku z winogron wartościowo wpływa na naczynia krwionośne, tym samym również oddziaływuje na męską sprawność seksualną.
Działanie suplementu zostało potwierdzone ponad 200 badaniami naukowymi.

Zalecenia:
Nalezy spożywać 2 tabletki dziennie, w ramach dużego zapotrzebowania dawkę można podnieść do 4. Przyjmować 2 godziny po lub przed posiłkiem.


Składniki:
koncentrat z granatu 84% (przefermentowany, sproszkowany przez zamrażanie), ekstrakt z winogron, sole magnezu spożywczych kwasów tłuszczowych (pochodzenia roślinnego) jako środek przeciwzbrylający, dwutlenek krzemu jako środek przeciwzbrylający. 

 

Opinie

Napisz opinię

GranaProstan 100kps.

GranaProstan 100kps.

GranaProstan100kps. - to preparat składający się przede wszystkim z miąższu owoców granatu oraz ekstraktem z winogron. GranaProstan stosuję się w czasie problemów z prostatą, naczyniami oraz sercem. Dodatkowo wmacnia odporoność oraz podnosi wydolność i witalność organizmu.

Napisz opinię

Produkty powiązane

25 Produkty z tej samej kategorii: