facebook

Producenci

Nowe produkty

GranaFerment Prostan 500ml. (sok z granatu) Zobacz większe

GranaFerment Prostan 500ml. (sok z granatu)

629

Nowy

6 Przedmioty

139,00 zł

Więcej informacji

Koncentrat pozyskiwany z miąższu granata, pozyskiwany z procesu fermentacji z pomocą bakterii priobotycznych. Taki sposób sprawia, że preparat ten jest wyjątkowo delikatny dla przewodu pokarmowego. Pozwala ona również na zachowanie jak największej ilości polifenoli.
W jednej butelce tego niezwylke aromatycznego suplementu znajduje się 50 owoców granata, który dzięki swoim olbrzymim wartościom odżywczym został nazwany: "owocem życia". 
Działanie owocu granata na zdrowie zostało potwierdzone w 200 badaniach.
GrnaFerment jest suplementem polecanym zarówno kobietom jak i mężczyznom. U kobiet wspomaga on w czasie bolesnych i obfitych miesiaczkach, u mężczyzn natomiast wykazuje pozytywne działanie w problemach z prostatą.
Przede wszystkim jednak wspomaga on pracę układu krwionośnego, likwiduje zły cholestorol, dodaje energii, spowalnia starzenie się komórek.

 Adnotacja – w  związku z zapytaniami Klientów spowodowanymi ukazaniem się gdzieś w mediach informacji o rzekomej szkodliwości preparatów z granatu (niekorzystny wpływ na wątrobę) informujemy, że wątrobie zaszkodzić może ekstrakt lub wywar ze zdrewniałych skórek lub kory granatu. Produkty Dr. Jacob’s są bezpieczne gdyż są wolne od takich substancji – zrobione są jedynie z soku i miąższu owoców granatu.

Dawkowanie: 10 ml 1 raz dzienie,  10 ml 2 razy dziennie (w razie zwiększonego zapotrzebowania

Skład : koncentrat soku i miąższu owoców granatu – częściowo przefermentowany (97%), naturalny aromat (ekstrakt waniliowy), substancja żelująca (pektyna), przyprawy (0,1%).

Spożywać rozcieńczony w szklance wody lub soku przed lub 2 godziny po posiłku.
Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 7 tygodni. Przed użyciem wstrząsnąć. Wytrącający się osad jest naturalny. Poszczególne partie produktu mogą różnić się konsystencją i kolorem (zależnie od partii surowca), co nie ma wpływu na jakość i zawartość substancji aktywnych.

Nie łączyć z posiłkami białkowymi lub zawierającymi tłuszcze zwierzęce.

Opinie

Napisz opinię

GranaFerment Prostan 500ml. (sok z granatu)

GranaFerment Prostan 500ml. (sok z granatu)

GranaFerment to sok z granatu wzmacniająco działająco na serce oraz na ogólną kondycję organizmu. Od wielu lat uważ się także że sok z granatu jest zbawiennu przy problemie prostaty. GranaFerment stosowany jest również przez kobiety pomagając w różnych problemach kobiecych.

Napisz opinię

Produkty powiązane

25 Produkty z tej samej kategorii: