facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Polecana przy nadmiarze cholesterolu 200g Zobacz większe

Polecana przy nadmiarze cholesterolu 200g

888

Nowy

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

14,65 zł

Opis

Polecane tak

Więcej informacji

Polecana przy nadmiarze cholesterolu 200g to herbatka która została stworzona dla ludzi mający problem z zbyt wysokim cholesterolem we krwi. Zioła i owoce wchodzące w skład tej mieszanki nadają się do tego idealnie. 

Wysoka ilość cholesterolu jest przyczyną zatorów i zawałów dlatego bardzo ważnym elementem zdrowia jest dbanie o ten właśnie element naszego organizmu. Największy wpływ na ilość cholesterolu ma współczesna bardzo często zróżnicowana dieta oraz styl życia który jest problemem tak naprawdę większości ludzi. Mieszanka ziołowa "Polecana przy nadmiarze cholesterolu" jest polecana właśnie dla ludzi którym te problemy nie są obce. Sam suorowiec pochodzi z Podlasia z obszarów najczystszych ekologicznie. Znajduje się to wiele lasów, nieużyków i zbiorników wodnych ci prowadzi do występowania bardzo wielu ziół wykorzystywanych później w medycynie naturalnej.

Skład mieszanki:

ziele pięciornika kurzego,przetaczmnik,kłącze perzu,owoc jarzębiny,ziele jasnoty,ziele uczepu,ziele karczocha,kwiat przelotu,kwiat bzu czarnego.

Sposób użycia:

Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.

Producent:

Mirosław Angielczyk Dary Natury

Koryciny 73

17-315 Grodzisk

Opinie

Napisz opinię

Polecana przy nadmiarze cholesterolu 200g

Polecana przy nadmiarze cholesterolu 200g

Polecana przy nadmiarze cholesterolu 200g to kompozycja ziół mająca za zadanie obniżyć odkładający się w naczyniach krwionośnych cholesterol.

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: