facebook

Producenci

Nowe produkty

ANTYBAKTERYJNY PŁYN DO TWARZY I CIAŁA ZE SREBREM MONOJONOWYM AG124 200 ML Zobacz większe

ANTYBAKTERYJNY PŁYN DO TWARZY I CIAŁA ZE SREBREM MONOJONOWYM AG124 200 ML

1541

Nowy

8 Przedmioty

59,00 zł

Więcej informacji

Płyn do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała z problemami zwiększonego wydzielania sebum. Oczyszcza i matuj skórę. Zawiera kompeks srebra monojonowego, krzemu i boru organicznego, dzięki czemu wykazuje silne właściwości anybakteryjne.

Zalecany dla cer tłustych oraz jako płyn po goleniu.

  • Skutecznoość została potwierdzona testami in vivo
  • Preparat testowany dermatologicznie

Srebro znane jest ludzkości od czasów starożytnych. Stosowano je do wyrobu monet, ozdób, biżuterii oraz sztućców i naczyń. Pomimo tego, że zawsze było tańsze od złota cieszyło się także ogromną popularnmością i uznaniem. Srebro ze względu na swoje właściwości biobójcze, lecznicze, kojące i kosmetyczne znajdowało zastosowanie w szeroko pojętej medycynie i kosmetologii. Pierwsze informacje o użyciu srebra w medycynie pochodzą sprzed 5500 lat z Chin. Jego lecznicze właściwości opisywali starożytni lekarze arabscy, perscy, hinduscy. Medycy europejscy stosowali je powszechnie w starożytnej Grecji oraz Rzymie. W okresie średniowiecza i renesansu stosowano je do celów medycznych praktycznie w całej Europie. Było j jest stosowane w nowoczesnej farmakologii i medycynie. Srebro idealnie wpisuje się w holistyczne pojęcie zdrowia, gdzie uroda oraz piękno ciała są efektem zdrowego i dobrze funkcjonującego organizmu.

Bor od 4000 lat jest mikroelementem uznawanym za niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ludzi, zwierząt i roślin. Ze względu na zmianę odczynu gleb oraz stosowanie nawozów sztucznych jego zawartość w pożywieniu spadła prawie o 80%. Jego niedobór ma istotny wpływ na obniżenie potencjału intelektualnego, powoduje problemy z pamięcią krótko- i długotrwałą, zaburzenia hormonalne, zapalenie skóry, zapalenie stawów, reumatyzm i zwyrodnienie stawów, regres w sferze koordynacyjnej i ruchowej, spadek jakości tkanki kostnej, obniżoną zdolność koncentracji, zwiększone ryzyko wystąpienia nowotworów u kobiet i mężczyzn. Coraz częściej mówi się o jego roli w chemioterapii i chemioprewencji. Bor jest pierwiastkiem o właściwościach antyseptycznych skutecznie eliminującym grzyby, bakterie i wirusy. Mobilizuje i wzmacnia układ odpornościowy, co ma bezpośredni wpływ na jakość życia i wygląd ciała.

Sposób użycia: nanieść na oczyszczoną skórę. Pozostawić do wchłonięcia. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Nie stosować na uszkodzoną  lub podrażnioną skórę.

Przechowywanie: przechowywac w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Chronić przed światłem.

Składniki: Water, Silanetriol, PVP, Boron Citrate, Silver Acetate.

Pojemność: 200ml

Producent:

InvexRemedies
Al. Solidarności 34
25-323 Kielce

Opinie

Napisz opinię

ANTYBAKTERYJNY PŁYN DO TWARZY I CIAŁA ZE SREBREM MONOJONOWYM AG124 200 ML

ANTYBAKTERYJNY PŁYN DO TWARZY I CIAŁA ZE SREBREM MONOJONOWYM AG124 200 ML

ANTYBAKTERYJNY PŁYN DO TWARZY I CIAŁA ZE SREBREM MONOJONOWYM AG124 200 ML to wysokiej jakości produkt do twarzy i ciała.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: