facebook

Producenci

Nowe produkty

Regenerujący żel do twarzy i ciała z krzemem organicznym Zobacz większe

Regenerujący żel do twarzy i ciała z krzemem organicznym 200ml

1542

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

45,00 zł

Więcej informacji

Regenerujący żel do twarzy i ciała z krzemem organicznym Silor +B

Krzem jest drugim pod względem ilości pierwiastkiem występującym we wszechświecie. Pomimo iż jego rolę w funkcjonowaniu organizmu odkryto stosunkowo niedawno, bardzo szybko doceniono jego wartość, którą można podsumować jednym zdaniem - "bez krzemu nie ma życia". Krzem odgrywa istotna rolę w syntezie tkanki łącznej, kolagenu, z którego zbudowany jest organizm człowieka - organy wewnętrzne, kości, skóra, włosy i paznokcie. Jego niedobór prowadzi do rozmiękczenia kości, chorób oczu, dysbakteriozy, pogorszenia stanu zębów, włosów i paznokci, przyspieszonego zużycia chrząstek stawowych, problemów naczyniowych, arteriosklerozy, nadciśnienia, czy opóźnienia gojenia ran oraz zrostu kości. Jak żaden inny minerał wpisuje się w holistyczne pojecie zdrowia, gdzie uroda oraz piękno ciała są efektem zdrowego i dobrze funkcjonującego organizmu.

Bor od 4000 lat jest mikroelementem uznawanym za niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ludzi, zwierząt i roślin.Ze względu na zmianę odczynu gleb oraz stosowania nawozów sztucznych jego zawartość w pożywieniu spadła prawie o 80%. Jego niedobór ma istotny wpływ na obniżenie potencjału intelektualnego, powoduje problemy z pamięcią, krótko i długotrwałą, zaburzenia hormonalne, zapalenie skóry, zapalenie stawów, reumatyam i zwyrodnienie stawów, regres w sferze koordynacyjnej i ruchowej, spadek jakości tkanki kostnej, obniżoną zdolność koncentracji, zwiększone ryzyko wystąpienia nowotworów u kobiet i mężczyzn. Bor jest pierwiastkiem o właściwościach antyseptycznych skutecznie eliminującym grzyby, bakterie i wirusy. Mobilizuje i wzmacnia układ odpornościowy, co ma bezpośredni wpływ na jakość życia i wygląd ciała.

Sposób użycia: aplikować na oczyszczoną skórę twarzy i ciała, pozostawic do wchłonięcia. Produkt bardzo wydajny, aplikować bardzo cienką warstwę, pozostawia delikatny filtr ochronny na skórze. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. 

Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Chronić przed światłem.

Skuteczność została potwierdzona testami testami in vivo.

Testowany dermatologicznie.

Składniki aktywne:

Krzem organiczny, bor, alantoina.  

Pojemność: 200ml

Składniki (INCI):

Aqua, Glycerin, Carrageenan, Silanetriol, Citric Acid, Boric Acid, Allantoin, Sodium Chlorite.

Producent: 

InvexRemedies

Al. Solidarności 34 

25-323 Kielce

Opinie

Napisz opinię

Regenerujący żel do twarzy i ciała z krzemem organicznym 200ml

Regenerujący żel do twarzy i ciała z krzemem organicznym 200ml

Regenerujący żel do twarzy i ciała z krzemem organicznym Silor +B doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia, wykazuje właściwości nawilżające. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: