facebook

Producenci

Nowe produkty

NeoFitoroid, 50 kapsułek, Aboca Zobacz większe

39,95 zł

Więcej informacji

NeoFitoroid, 50 kapsułek, Aboca - suplement diety Neofitoroid zawiera Helydol, liofilizowany ekstrakt zawierający flawonoidy i składający się z oczyszczonej frakcji lipofilowej kocanki włoskiej, która ma właściwości przeciwutleniające.

Składniki: ruszczyk kolczasty (Ruscus aculeatus) sproszkowany korzeń, żelatyna, wąkrotka azjatycka (Centella asiatica) sproszkowane liście, wąkrotka azjatycka (Centella asiatica) liofilizowany wyciąg z liści, ruszczyk kolczasty (Ruscus aculeatus) liofilizowany ekstrakt z korzenia, kocanka włoska (Helichrysum italicum) liofilizowany ekstrakt z kwiatostanu frakcja hydrofilowa, kocanka włoska (Helichrysum italicum) liofilizowany ekstrakt z kwiatostanu frakcja lipofilowa (Helydol).

Zawartość składników w 4 kapsułkach:

koncentrat całkowity z korzenia ruszczyka kolczastego 1,04g (mianowany na zawartość ruskogeniny 3,4% 35,36mg), koncentrat całkowity z liści wąkrotki azjatyckiej 480mg (mianowany na zawartość wszystkich pochodnych triterpenów w przeliczeniu na azjatykozyd 11,4% 54,7mg), kwiatostan kocanki włoskiej frakcja lipofilowa (Helydol) 16mg.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki dwa razy dziennie w pierwszym tygodniu, a następnie kontynuowanie terapii, zażywając 1 kapsułkę dwa razy dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Przeciwwskazania: preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Sposób przechowywania:

Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu i należy chronić od światła.

Dystrybutor:

Aboca Polska Sp. z o.o.,

ul. Oswobodzenia 1,

40-403 Katowice

 

 

Opinie

Napisz opinię

NeoFitoroid, 50 kapsułek, Aboca

NeoFitoroid, 50 kapsułek, Aboca

NeoFitoroid, 50 kapsułek, Aboca - suplement diety Neofitoroid zawiera Helydol, liofilizowany ekstrakt zawierający flawonoidy i składający się z oczyszczonej frakcji lipofilowej kocanki włoskiej, która ma właściwości przeciwutleniające.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: