facebook

Producenci

Nowe produkty

Na egzamin, 30 kapsułek, Herbapol Kraków Zobacz większe

13,50 zł

Więcej informacji

Na egzamin, 30 kapsułek, Herbapol Kraków – suplement diety stanowi uzupełnienie diety w kofeinę (zarówno naturalną z guarany jak i syntetyczną) oraz korzeń żeń-szenia. Kofeina pomaga zwiększyć czujność oraz poprawić koncentrację. Żeń-szeń wspomaga czujność, ułatwia zapamiętywanie oraz pomaga przy zmęczeniu i stresie. Produkt polecany osobom przygotowującym się do egzaminu.    

Składniki: Wyciąg z guarany zawierający min. 10% kofeiny  - 100 mg/kaps. (co odpowiada min. 10 mg kofeiny/kaps.), substancja wypełniająca - celuloza, korzeń żeń-szenia - 50 mg/kaps.,kofeina - 40 mg/kaps. oraz składnikikapsułki (żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki żelaza).

Zawartość wyciągu z guarany, korzenia żeń-szenia i sumy kofeiny w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi odpowiednio:  300 mg, 150 mg oraz min. 150 mg.

1 porcja produktu zawiera min. 50 mg kofeiny.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe: 1 kapsułkę 3 razy dziennie, popijając płynem. Nie zaleca się przyjmowania preparatu na noc.

Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Nie należy mieszać z alkoholem. Dodatkowo produkt przeciwwskazany dla kobiet karmiących oraz dla osób z nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami rytmu serca, chorobą wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

TP/3116/08-GIS

Producent posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności ISO 9001, ISO 22000/GMP.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed dostępem światła i wilgoci.

Producent:

Krakowskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” w Krakowie

ul. Chałupników 14

31-464 Kraków

Opinie

Napisz opinię

Na egzamin, 30 kapsułek, Herbapol Kraków

Na egzamin, 30 kapsułek, Herbapol Kraków

Na egzamin, 30 kapsułek, Herbapol Kraków – suplement diety stanowi uzupełnienie diety w kofeinę (zarówno naturalną z guarany jak i syntetyczną) oraz korzeń żeń-szenia. 

Napisz opinię

19 Produkty z tej samej kategorii: