facebook

Producenci

Nowe produkty

CHLOROFIL W PŁYNIE (Chlorophyll Liquid) 475,6ml.

449

Nowy

855 Przedmioty

71,00 zł

Więcej informacji

CHLOROFIL W PŁYNIE (Chlorophyll Liquid)

Chlorofil w Płynie (wsparcie odżywcze, układ krążenia, układ immunologiczny). Chlorofil to zielony barwnik występujący w roślinach. Dzięki procesowi chemicznemu zwanemu fotosyntezą, chlorofil wykorzystuje energię słoneczną do różnych funkcji życiowych. Chlorofil jest odpowiedzialny w roślinach za funkcje metaboliczne takie, jak oddychanie i wzrost. Interesujące jest to, że cząsteczka chlorofilu jest podobna do hemoglobiny, czerwonego barwnika ludzkiej krwi. Różnicę stanowi centralny atom – w chlorofilu jest to magnez, a w hemoglobinie żelazo. Chlorofil w Płynie, pozyskiwany przez NSP z lucerny siewnej, wspiera układ odpornościowy organizmu oraz pomaga neutralizować nieprzyjemny zapach ciała.lucerna

Chlorofil firmy Nature's Sunshine, pochodzący z najlepszego źródła tego związku - z lucerny, pozyskiwanej wyłącznie z ekologicznych źródeł, pozwala czuć się rześkim i wypoczętym przez cały dzień. Wystarczy tylko ten dzień przywitać szklanką letniej wody z rozpuszczoną łyżeczką chlorofilu. A drugą szklaneczkę wypić do godzin popołudniowych i dobre samopoczucie i energia zapewnione

Można już podawać niemowlakom w ilości 1 kropelka chlorofilu na 1 miesiąc życia - zalecany zwłaszcza dla dzieci z dużych miast ( usuwa wchłaniane przez układ oddechowy toksyny, zwłaszcza ze spalin itp )

Sposób użycia: 

1 łyżeczkę produktu (5 ml) dodać do szklanki wody, pić 3 razy dziennie Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.  Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Wskazania do stosowania: Chlorofilina (forma chlorofilu rozpuszczalna w wodzie) wspomaga usuwanie substancji szkodliwych z organizmu, a także wspomaga organizm w walce z infekcjami.

chlorofil w płynie ulotka

Kraj Pochodzenia:

USA

Zawartość:

Opakowanie zawiera 475.6 ml płynu

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temp. poniżej 30°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Producent: 
Nature`s sunshine products poland sp. z o.o. 
ul. Olkuska 7 
02-604 Warszawa.

*Jeżeli zamierzasz stosować produkty Nature`s sunshine products poland sp. z o.o.  przez dłuższy czas zapytaj o specjalną cenę klubową. Telefon: 509242331

Opinie

Napisz opinię

CHLOROFIL W PŁYNIE (Chlorophyll Liquid) 475,6ml.

CHLOROFIL W PŁYNIE (Chlorophyll Liquid) 475,6ml.

Chlorofil w płynie stosowany jest głównie do naturalnego oczyszczania krwi z organizmu. Dodatkowo wmacnia on komórki oraz układ immunologiczny.Chlorofil czyli barwnik z roślin usuwa przykre zapachy ciała oraz również stolca.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: