facebook

Producenci

ALVEO Zobacz większe

ALVEO

694

Nowy

7 Przedmioty

153,00 zł

Więcej informacji

ALVEO  jest bogatym w różnego rodzaju związki biologiczne odziaływujące na organizm usprawniając jego funkcjonowanie. Do głównych zadań preparatu zaliczają się 4 główne czynniki:

  • detoksykację wraz z oczyszczaniem - pijąc alveo organizm jest oczyszczany z wszystkich toksy i zbędnych produktów materii
  • działanie immunomodulujące - alveo skutecznie niszczy wirusy i bakterie atakujace nasz organizm
  • działanie tonizujące
  • rewitalizacja i remitalizacja
  • wspomaga kondycje psychiczną - minimalizuje stres oraz pomaga w koncentracji

ALVEO Smak winogronowy

W pierwszym etapie ALVEO działa na nasz układ pokarmowy. Oczyszcza go, dzięki czemu ten pracuje sprawniej oraz zwiększa przyswajalność pokarmu. Przede wszystkim jednak ALVEO wzmacnia przyswajanie mikro i makro elementów, które w zanieczyszczonym układzie pokarmowym nie maja szansy na prawidłowe wchłonięcie do organizmu. Nasza przyswajalność pokarmów wynosi zazwyczaj około 40%, dzięki stosowaniu ALVEO mamy szansę wzmocnić ją, aż do 90 %. 
Dzięki działaniu preparatu każdy poszczególna część układu pokarmowego zostaje oczyszczona i może w pełni poprawnie funkcjonować.
Dodatkowym działaniem jaki możemy zaobserwować na tym etapie jest obecność rozpuszczonych złogów kamieni  pochodzących z wątroby oraz nerek w porannym moczu. 
Oprócz oczyszczania układu pokarmowego ALVEO zajmuje się również układem krwionośnym. Oczyszcza żyły z zawartych w nich złogach cholesterolu przywracając im ich naturalną średnicę oraz eleastyczność. Przy procesie oczyszczania układu limfatycznego wszystkie organy oraz tkanki organizmu stają się dobrze natlenione dzięki czemu cały organizm może doskonale funkcjonować.

W drugim etapie ALVEO działa immunomodulująco. Co oznacza powyższe stwierdzenie. Najprościej rzecz ujmując preparat działa na naszą odporność wzmacniając ją  oraz uodparniając organizm na ataki bakterii. Udowodnione zostało, że osoby stosujące ALVEO zapadają rzadziej na infekcję, a jeżeli już się to wydarzy ich organizm radzi sobie z tym w bardzo krótkim czasie. 

Trzecim etapem jest działanie tonizujące. Jest to głownie działanie ALVEO na nasz układ nerwowy. Wzmacnia go likwidując wszelkie objawy związane z jego nie koniecznie sprawnym funkcjonowaniem. Przeciwdziała bezsenności, depresji, pobudzeniu nerwowemu, apatii oraz stanom lękowym. 
Udowodniono również działanie lecznicze w takich chorobach jak bulimia czy anoreksja mających podłoze nerwowe. 

Ostatnim czwartym etapem jest działanie rewitalizujące i remineralizujące. Organizm wcześniej oczyszczony i uodporniony gotowy jest na przyjęcie potrzebnej mu do funkcjonowania dawki minerałów oraz wiatmin. 

Najważniejsze jednak jest aby po zastosowaniu preparatu przestrzegać zdrowej diety oraz aktywnego stylu życia, który pozwoli na zachowanie zdrowia na długo i zadowalająco.

 

Skad:

woda, sok winogronowy, lucerna siewna, skoncentrowany sok jabłkowy, syrop klonowy, skrzyp polny, lawenda, męczennica cielista, żeń-szeń syberyjski, dzika róża, cierniopląt guarany, kardamon malabarski, miód gryczany, drzewo cynamonowe, koniczyna łąkowa, chrząstnica kędzierzawa, rdest wielokwiatowy, lukrecja, drapacz lekarski, koper włoski, wąkrota, goryczka żółta, tymianek pospolity, krwawnik pospolity, sadziec przerośnięty, czeremcha amerykańska, aloes prawdziwy, żeń-szeń koreański, miłorząb dwuklapowy, morszczyn pęcherzykowaty, pieprzowiec owocowy, sorbinian potasu, kwas cytrynowy.

Jedna butelka preparatu Alveo (950 mlwystarcza dla dorosłej osoby na 33 dni stosowania w dawkach 28 ml dziennie. W przypadku dzieci o wiele dłużej, gdyż stosujemy 0,4 ml/kg wagi ciała (np. dziecko 20kg - 8 ml, czyli ponad 100 dawek). 

Opinie

Napisz opinię

ALVEO

ALVEO

ALVEO - doskonałe zestawienie specjalnej kompozycji 26 ziół, miodu, syropu klonowego oraz wody o smaku winogronowym. Doskonale wpływa na poprawę funkcjonowania organizmu oraz poszczególnych jego układów. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: