facebook

Producenci

Nowe produkty

Buski krem siarczkowy 50g Zobacz większe

Buski krem siarczkowy 50g Dr Duda

1132

Nowy

15 Przedmioty

28,30 zł

Więcej informacji

Buski krem siarczkowy 50g Dr Duda

Buski Krem Siarczkowy z Wit.A+E™ (Dr Duda) jest wielofunkcyjnym kosmetykiem uzdrowiskowym odpowiadającym prawie wszystkim potrzebom skóry a szczególnie:

intensywnie, głęboko, radykalnie i długotrwale nawilża suchą skórę i bardzo przesuszoną,

zmiękcza, wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę oraz dostarcza jej niezbędnych naturalnych, mineralnych substancji odżywczych,

pielęgnuje skórę wrażliwą i ze skłonnościami do nadmiernego złuszczania się (np. z objawami łuszczycy, egzemy, atopowego zapalenia skóry, itp.)

wyraźnie poprawia kondycję skóry zmęczonej i po¬zbawionej blasku, działa antyoksydacyjnie w stosunku do lipidów skóry, zapobiega jej fotostarzeniu,

pielęgnuje skórę atroficzną (tzw. „skórę palacza"), z tendencją do przebarwień, poprawia jej ukrwienie, wzmacnia naczynia włosowate krwionośne oraz za¬pobiega ich pękaniu.

Buski Krem Siarczkowy z Wit.A+E (Dr Duda) zawiera w swojej unikalnej recepturze połączenie wyjątkowej mocy pielęgnacyjnej krystaliczną wodą siarczkowo-siarkowodorową słoną prosto ze źródła "Zuzanna" Las Winiarski k. Buska-Zdroju z aloesem, olejkiem jojoba, wiesiołkowym, różanym i lawendowym oraz z witaminami A+E i gliceryną. Buska woda siarczkowa ze źródła „Zuzanna" jest wysoko zmineralizowaną Ieczniczą wodą naturalną o bardzo dużej aktywności biologicznej dwudziestu biopiewiastków i związków siarki dwuwartościowej, czyli siarczków (S-2), wodoro-siarczków (HS-) i wielosiarczków. Biosiarka, szczególnie w postaci zdysocjowanej (S-2 ) jest niezbędnym biopierwiastkiem do prawidłowego funkcjonowania niemal każdej ludzkiej komórki, a nasza skóra szczególnie potrafi z niej korzystać. Siarczki działają na naszą skórę keratolitycznie, czyli rozluźniają spoiwa pomiędzy komórkami warstwy naskórka i w ten sposób bardzo delikatnie, ale skutecznie, usuwają martwy naskórek, pobudzają mikrokrążenie i poprawiają wygląd skóry. Przestaje być ona gruba, szorstka i martwa. Siarczkowy peeling stymuluje również odnowę komórek skóry głębiej położonych i zwiększa podatność na intensywne wchłanianie pozostałych naturalnych aktywnych biologicznie substancji zawartych w kremie. Ponadto wodorosiarczki i siarczki służą do biosyntezy aminokwasów siarkowych w skórze (metioniny i cysteiny), z których z kolei jest syntetyzowany glutation, odgrywający bardzo istotną fizjologiczną rolę antyoksydanta i detoksykanta. Dzięki temu chroni naszą skórę przed toksycznymi wolnymi rodnikami tlenowymi oraz metalami ciężkimi (np. ołowiem, rtęcią i kadmem), a które uważane są za jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry (fotostarzenia).

Biopierwiastki obecne w buskiej wodzie siarczkowej „Zuzanna" Las Winiarski k. Buska-Zdroju, po odłożeniu się w skórze w postaci „płaszcza solnego" wchłaniają się powoli, rozszerzają delikatnie naczynia skórne oraz zwiększają wilgotność i stan napięcia skóry.

Składniki (Ingredients) INCI:

Aqua mineral (Sulphide-sulphide hydrogen Salty mineral water)

Aloe Barbadensis (Aloe)Leaf Juice

Polyacrylamide (C-13-14 isoparaffin) laureth 7

Simondsia Chinesis(Jojoba)Seal Oil

Oenothere bienis Oil

Glycerin

Lanolin

Glycerin and Lauryl Arginate HCl

Retinyl Palmitate

Tocopheryl acetate

Lavandula Officinalis Oil (composition)

Rosa Damascena Oil(composition)

Sposób użycia:

krem nakładać rano i wieczorem na wilgotną skórę twarzy, szyi i rąk, a następnie wykonać delikatny masaż

Kosmetyk uzdrowiskowy przebadany dermatologicznie.

Kosmetyk uzdrowiskowy, jako wyrób końcowy, nie był testowany na zwierzętach

RK/305831/2011

Pojemność: 50 g

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze od 5 do 25°C.

Producent:

Dariusz Duda Firma Kosmetyczna Dr Duda

Szaniec 268

28-100 Busko-Zdrój

Opinie

Napisz opinię

Buski krem siarczkowy 50g Dr Duda

Buski krem siarczkowy 50g Dr Duda

Buski krem siarczkowy 50g Dr Duda

"Buski Krem Siarczkowy z Wit.A+E™ (Dr Duda) jest wielofunkcyjnym kosmetykiem uzdrowiskowym odpowiadającym prawie wszystkim potrzebom skóry.

Napisz opinię

Produkty powiązane

20 Produkty z tej samej kategorii: