facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Buski krem siarczkowy 50g Zobacz większe

29,50 zł

Więcej informacji

Buski krem siarczkowy 50g Dr Duda

Buski Krem Siarczkowy z Wit.A+E™ (Dr Duda) jest wielofunkcyjnym kosmetykiem uzdrowiskowym odpowiadającym prawie wszystkim potrzebom skóry a szczególnie:

intensywnie, głęboko, radykalnie i długotrwale nawilża suchą skórę i bardzo przesuszoną,

zmiękcza, wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę oraz dostarcza jej niezbędnych naturalnych, mineralnych substancji odżywczych,

pielęgnuje skórę wrażliwą i ze skłonnościami do nadmiernego złuszczania się (np. z objawami łuszczycy, egzemy, atopowego zapalenia skóry, itp.)

wyraźnie poprawia kondycję skóry zmęczonej i po¬zbawionej blasku, działa antyoksydacyjnie w stosunku do lipidów skóry, zapobiega jej fotostarzeniu,

pielęgnuje skórę atroficzną (tzw. „skórę palacza"), z tendencją do przebarwień, poprawia jej ukrwienie, wzmacnia naczynia włosowate krwionośne oraz za¬pobiega ich pękaniu.

Buski Krem Siarczkowy z Wit.A+E (Dr Duda) zawiera w swojej unikalnej recepturze połączenie wyjątkowej mocy pielęgnacyjnej krystaliczną wodą siarczkowo-siarkowodorową słoną prosto ze źródła "Zuzanna" Las Winiarski k. Buska-Zdroju z aloesem, olejkiem jojoba, wiesiołkowym, różanym i lawendowym oraz z witaminami A+E i gliceryną. Buska woda siarczkowa ze źródła „Zuzanna" jest wysoko zmineralizowaną Ieczniczą wodą naturalną o bardzo dużej aktywności biologicznej dwudziestu biopiewiastków i związków siarki dwuwartościowej, czyli siarczków (S-2), wodoro-siarczków (HS-) i wielosiarczków. Biosiarka, szczególnie w postaci zdysocjowanej (S-2 ) jest niezbędnym biopierwiastkiem do prawidłowego funkcjonowania niemal każdej ludzkiej komórki, a nasza skóra szczególnie potrafi z niej korzystać. Siarczki działają na naszą skórę keratolitycznie, czyli rozluźniają spoiwa pomiędzy komórkami warstwy naskórka i w ten sposób bardzo delikatnie, ale skutecznie, usuwają martwy naskórek, pobudzają mikrokrążenie i poprawiają wygląd skóry. Przestaje być ona gruba, szorstka i martwa. Siarczkowy peeling stymuluje również odnowę komórek skóry głębiej położonych i zwiększa podatność na intensywne wchłanianie pozostałych naturalnych aktywnych biologicznie substancji zawartych w kremie. Ponadto wodorosiarczki i siarczki służą do biosyntezy aminokwasów siarkowych w skórze (metioniny i cysteiny), z których z kolei jest syntetyzowany glutation, odgrywający bardzo istotną fizjologiczną rolę antyoksydanta i detoksykanta. Dzięki temu chroni naszą skórę przed toksycznymi wolnymi rodnikami tlenowymi oraz metalami ciężkimi (np. ołowiem, rtęcią i kadmem), a które uważane są za jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry (fotostarzenia).

Biopierwiastki obecne w buskiej wodzie siarczkowej „Zuzanna" Las Winiarski k. Buska-Zdroju, po odłożeniu się w skórze w postaci „płaszcza solnego" wchłaniają się powoli, rozszerzają delikatnie naczynia skórne oraz zwiększają wilgotność i stan napięcia skóry.

Składniki (Ingredients) INCI:

Aqua mineral (Sulphide-sulphide hydrogen Salty mineral water)

Aloe Barbadensis (Aloe)Leaf Juice

Polyacrylamide (C-13-14 isoparaffin) laureth 7

Simondsia Chinesis(Jojoba)Seal Oil

Oenothere bienis Oil

Glycerin

Lanolin

Glycerin and Lauryl Arginate HCl

Retinyl Palmitate

Tocopheryl acetate

Lavandula Officinalis Oil (composition)

Rosa Damascena Oil(composition)

Sposób użycia:

krem nakładać rano i wieczorem na wilgotną skórę twarzy, szyi i rąk, a następnie wykonać delikatny masaż

Kosmetyk uzdrowiskowy przebadany dermatologicznie.

Kosmetyk uzdrowiskowy, jako wyrób końcowy, nie był testowany na zwierzętach

RK/305831/2011

Pojemność: 50 g

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze od 5 do 25°C.

Producent:

Dariusz Duda Firma Kosmetyczna Dr Duda

Szaniec 268

28-100 Busko-Zdrój

Opinie

Napisz opinię

Buski krem siarczkowy 50g Dr Duda

Buski krem siarczkowy 50g Dr Duda

Buski krem siarczkowy 50g Dr Duda

"Buski Krem Siarczkowy z Wit.A+E™ (Dr Duda) jest wielofunkcyjnym kosmetykiem uzdrowiskowym odpowiadającym prawie wszystkim potrzebom skóry.

Napisz opinię

Produkty powiązane

18 Produkty z tej samej kategorii: