facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

CITROGREPT PESTKI GREJPFRUTA (Citrus Paradisi) 50ml Zobacz większe

PESTKI GREJPFRUTA (Citrus Paradisi) 50ml

362

Nowy

77 Przedmioty

34,90 zł

Więcej informacji

Citrogrept jest wyciągiem z grejpfruta, który w większości złożony jest z wody. Woda ta jednak nie jest zwykłą wodą. Jest ona bogata w liczne witaminy oraz minerały. Zawiera m.in. kwasy organiczne, witaminy : B,C, P. W grejpfrucie występują również takie związki jak karoteny czy też narynginy. 
Owoc ten przede wszystkim wykazuje tendecję usprawniające trawienie, przemianę materii. Posiada również działanie przeciwmiażdżycowe oraz przeciwdziała sklerozie.
Citrogrept jest wyciągiem z pestek grejfruta, który ma działanie zwalczajace różnego rodzajów wirusów, bakterii oraz pasożytów.

Wyciąg z pestek grejpruta jest przede wszystkim bogatym źródłem bioflawonoidów (są one substancjami nadającymi barwę roślinom oraz chroniącymi je przed szkodliwymi warunkami środowiska. W organizmie człowieka pełnią one funkcje wartościowych witamin). Ich specjalna budowa zapobiega powstawaniu grzybów, wirusów i pleśni w organizmie. Skutecznie wspomagają one trawienie, oczyszczają organizm z toksyn oraz chronią go przed infekcjami. Dzięki działaniu przeciwutleniającemu Citrogrept zwalcza wolne rodniki oraz wzmacnia działanie witaminy C. 

Dawkowanie:
Zaleca sie używanie od 20 do 60 kropli dziennie rozpuszczonych w herbacie lub soku.
Nie stosować z lekami nasercowymi na nadciśnienie ! 

Opinie

Napisz opinię

PESTKI GREJPFRUTA (Citrus Paradisi) 50ml

PESTKI GREJPFRUTA (Citrus Paradisi) 50ml

Citrogrept czyli inaczej wyciąg z grejpfruta ma silne działanie oczyszcające oraz wzmacniające organizm. Dodatkowo jego właściwości uzupełniają dietę o ważne w prawidłowym funcjonowaniu organizmu bioflawoidy.

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: