facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Kudzu suplement diety 90 kaps. Zobacz większe

Kudzu suplement diety 90 kaps.

666

Nowy

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

51,50 zł

Więcej informacji

Kudzu jest ziołem rosnącym w stanie naturalnym w Azji. Od najdawniejszych wieków było wykorzystywane w medycynie naturalmnej w Chinach. Roślina ta charakteryzuje się bardzo szybkim przyrostem. Od lat 80 XX wieku trwają badania amerykańskich naukowców na temat właściwosi leczniczych kudzu
Suplement pozyskiwany jest w sposób naturalny, bez dodatku chemii. Stworzony został z myślą o osobach z uzależniem alkoholowym. Pomaga łagodzić potrzebę sięgnięcia po alkohol.

Sposób użycia:
W zależności od indywidualnych potrzeb od  1-2 kapsułek dziennie, podczas posiłku. Popić szklanką wody. Nie należy  przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Skład:

1 kapsułka zawiera 345 mg sproszkowanego korzenia kudzu (Pueraria lobata), 150 mg ekstraktu z korzenia kudzu (Pueraria lobata), (jest to równowartosc minimum 80 mg izoflawonów roślinnych).
 
Maksymalna porcja dzienna (2 kapsułki) 690 mg sproszkowanego korzenia kudzu (Pueraria lobata), 300 mg ekstraktu z korzenia kudzu (Pueraria lobata).

 

Opinie

Napisz opinię

Kudzu suplement diety 90 kaps.

Kudzu suplement diety 90 kaps.

Kudzu suplement diety 90 kaps. - preparat przeznaczony dla osób z niedoborem izoflawonoidów. Wywodzący się już z chiskiej medycyny starożytnej, przeznaczony dla osób pragnących podjąć walkę z nałogiem. 

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: