facebook

Producenci

Promocje

Colon Pack Zobacz większe

Colon Pack

716

Nowy

103 Przedmioty

189,00 zł

Więcej informacji

Stosowanie Colon Pack przeznaczone jest na kurację trwającą 30 dni. Każdy z trzech elementów preparatu ma inne przeznaczenie, należy stosować go ze specjalną instrukcją. 
Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że może być nosicielem jednego z wielu rodzai pasożytów. Bardzo często zarażamy się nimi poprzez zwierzęta domowe, niedogotowane mięso czy też nieumyte owoce. 
Dzięki przeprowadzonej kuracji z Preparatem Colon Pack możemy skutecznie pozbyć się problemu z pasożytami, usunąć z organizmu toksyny oraz zbędne produkty przemiany materii.

 

Parasine Plus - jest to kompozycją takich składników  jak: szałwia, tymianek, nasiona kozieradki, rdest ptasi, czosnek, łupina orzecha włoskiego, goździki, korzeń goryczki, rumianek, mięta pieprzowa, koper włoski. Dobrane w ten sposób produkty w doskonały sposób współdziałają na siebie wzajemnie powodując jak najbardziej wydajne działanie suplementu. 
Głównym zadaniem danego suplementu jest oczyszczenie organizmu z pasożytów, grzybów oraz bakterii. Wspomaga on działanie układu pokarmowego, moczowego oraz immunologicznego.  

Parasine Plus należy stosować przez pierwsze 10 dni w dawce dwóch kapsułek rano ( ok. pół godziny przed śniadaniem). Przez kolejne 20 dni należy przyjmować dawkę 4 kapsułek dziennie. Należy popijać szklanką wody. 

 

CoFiber zawiera w sobie składniki mające za zadanie wspomaganie układu pokarmowego poprzez jego oczyszczanie oraz usuwania pasożytów czy toksyn w nim zawartych. 

W czasie obecnego rozwoju cywilizacji, wielu ludzi cierpi na problemy związane z regularnym wypróżnianiem. Bardzo często wynika to z faktu, iż dostarczamy naszemu organizmowi zbyt mało błonnika, który jest niezbędny do prawidłowego trawienia oraz wchłaniania pokarmu. Suplement CoFiber dostarcza naszemu organizmowi rozpuszczalny błonnik. Oprócz tych właściwości CoFiber wspomaga także usuwanie zbędnych produktów przemiany materii poprzez nerki oraz ułatwia zachowanie równowagi wodno-elektrolitowej.

CoFiber stosujemy po 15-30 minutach po zastosowaniu Parasine Plus. Przez pierwszy tydzień jest to jedna miarka proszku CoFiber, od 8 dnia są to dwie płaskie miarki.
Jak rozrobić CoFiber ? Za pomocą dołaczonej miarki nalezy wsypać proszek do szklanki wody, dokładnie wymieszać i natychmiast wypić. Popić szklanką wody lub innym napojem.

 

Naturalna Herbatka Oczyszczająca jest herbatką stworzoną ze specjalnej kompozycji ziół. Jej zadaniem w czasie kuracji jest wspomaganie usuwania toksyn z organizmu. Dzięki temu procesowi wspomagana jest również praca nerek,  funkcjonowanie jelit, żołądka oraz przyswajanie wartościowych składników odżywczych.

Naturalną Herbatkę Oczyszczającą pijemy wieczorem, przed snem. Przez pierwszy tydzień saszetkę należy zaparzać przez okres 1-2 minut. W dalszym okresie kuracji można przedłużyć czas zaparzania do 5-8 minut.

W czasie stosowania kuracji należy wypijać od 8 do 10 szklanek wody. 

Producent:

MITRA
04-052 Warszawa
ul. Grenadierów 13/96

Opinie

Napisz opinię

Colon Pack

Colon Pack

Colon Pack - jest zestawem trzech produktów: Parasine Plus, CoFiber, Naturalna Herbatka Oczyszczająca mających za zadanie oczyszczenie organizmu ludzkiego z zalegających w nich toksyn oraz pasożytów. Poprawiają one również funkcjonowanie jelit poprzez ich oczyszczanie  oraz wspomożenie perystaltyki. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: