facebook

Producenci

Nowe produkty

CoFiber Zobacz większe

CoFiber 400g

718

Nowy

6 Przedmioty

130,00 zł

Więcej informacji

CoFiber jest dosknałym rozwiązaniem dla osób zmagającym się z obecnie jednym najpopularniejeszym problemem cywilizacyjnym jakim są zaparcia. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że małe ilości błonnika oraz toksyny zalegające w jelitach nie pozwalają na dokładne trawienie pokarmów. Skutkiem tego są zaparcia oraz niemożliwość wchłaniania przez organizm najważniejszych składników odżywczych. 

CoFiber swoje działanie opiera na nasionach babki płesznika, które tworząc śluz wiążący wodę zmiękcza treść pokarmową co ułatwia jego trawienie oraz wchłanianie. 

Główne działanie CoFibru to:
-eliminacja toksyn oraz pasozytów z organizmu,
-wspomaga ochronić żołądek,
-oczyszcza jelita,
- wspomaga usuwanie toksyn poprzez układ moczowy,
- zachowuje równowagę wodno-elektrolitową. 

Sposób użycia:
Spożywa się 15 minut przed śniadaniem. Przez pierwszy tydzień jest to jedna miarka proszku CoFiber, od 8 dnia są to dwie płaskie miarki.  
Jak rozrobić CoFiber ? Za pomocą dołaczonej miarki należy wsypać proszek do szklanki wody, dokładnie wymieszać i natychmiast wypić. Popić szklanką wody lub innym napojem.

Zawartość netto: 400 g.

Producent:

MITRA

04-052 Warszawa
ul. Grenadierów 13/96

Opinie

Napisz opinię

CoFiber 400g

CoFiber 400g

CoFiber - jest kompozycją ziół oczyszczających oraz dwóch różnych rodzajów błonnika. Wspomaga on działanie układu pokarmowego usuwając zaległe w nim toksyny oraz niestrawione resztki pokarmu. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: