facebook

Producenci

Promocje

Obniżka! Neera 1l Zobacz większe

Neera 1l

64

Nowy

8 Przedmioty

135,00 zł

-4,00 zł

139,00 zł

Więcej informacji

Neera jest napojem odżywczym produkowanym z Naturalnego Syropu z Drzew z dodatkiem soku z cytryny, wody i pierprzu cayenne. Zastosowanie kuracji Neera polecany jest szczególnie osobom pragnącym oczyścić swój organizm z toksyn, stracić zbędne kilogramy, zwiększyć swoją odporność oraz witalność. 
Nie należy mylić kuracji z tradycyjnymi dietami odchudzającymi. W przeciwieństwie do nich głównym zadaniem Neery jest usunięcie z organizmu złogów toksycznych oraz chorobotwórczych. Jedynie u osób z nadwagą zauważa się ubytek wagi. Produkt działa jedynie na zbędną tkankę tłuszczową, u osób szczupłych nie narusza zdrowej tkanki. 

Głównym zadaniem kuracji Nerra jest oczyszczenie organizmu z oksyn. Nie zdajemy sobie sprawy jak wiele bezużytecznych produktów dostarczamy swojemu ciału.
Blokujemy przez to możliwość swobodnego przepływania krwi, która zawiera coraz więcej toksyn oraz śluzu. Uniemożliwia to bezproblemową formację i generację komórek. Organizm "zaśmiecony" odmawia posłuszeństwa, odczuwamy ból, zmęczenie, przybieramy na wadze, zaczynamy chorować. 

Nie istnieje obawa, że przerwanie spożywania pokarmów stałych może powodować skutki uboczne. Organizm ludzki jest doskonałym mechanizmem, który potrafi rozsądnie dysponować energią. Potrafi on przemieniać stare i zniszczone komórki przemieniając jes w źródło energi. Jest to doskonały sposób na pozbycie się starych, niepotrzebnych komórek z organizmu, dając miejsce nowym, które odbudowują się znacznie szybciej.

Kuracja ma nie tylko doskonały wpływ na funkcje fizjologiczne ale również wspomaga funkcje układów nerwowego. Dzięki wzmocnionej pracy gruczołów oraz hormonów nasze ciało staje się młodsze, a my razem z nim.

W czasie kuracji mogą wystąpić takie objawy jak: bóle czy zawroty głowy oraz zmęczenie i osłabienie. Jest to naturalny symptom działania produktu. Zanim organizm zostanie oczyszczony z toksyn, trafiają one do krwi, w związku z czym organizm może reagować przedstawionymi objawami.
Odpowiednie przygotowanie się do kuracji poprzez jedzenie przed jej podjęciem dużej ilości warzyw oraz owoców, oraz picie dużej ilości wody pomaga organizmowi łatwiej znieść proces oczyszczania.

Dzięki kuracji oczyszcza się nasz układ pokarmowy, a następnie poprawia się przemiana materii. Nasz organizm po wróćeniu do stałego trybu życia z normalnymi posiłkami skłania się w stronę spożywnia pokarmów zdrowszych, zapewniających lepsze samopoczucie.

Przebieg kuracji:

1-2 dzień Zawsze miej pod ręką napój Neera. Możliwe jest wystąpienie lekkich bóli głowy, należy pić dużo płynów.

3-4 dzień Toksyny trafiają do krwi przed wydaleniem - możesz odczuwać osłabienie.

5-10 dzień Nastąpiła eliminacja toksyn. Zaczynasz odczuwać lekkość oraz przypływ energii !

Po zakończeniu kuracji należy stopniowo przyzwyczajać układ pokarmowy do spożywania pokarmu stałego. Najlepiej zacząć od świeżo wyciśniętego soku soku owocowego lub warzywnego. 

Opinie

Napisz opinię

Neera 1l

Neera 1l

Neera to preparat znany na całym świecie z swoich cudownych właściwości. Bardzo silnie oczyszcza on organizm z szkodliwych toksyn co jest ważne w czasie kuracji odchudzających. Preparat ten osiąga oszołamiające wyniki w ciągu paru dni jego stosowania.

 

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: