facebook

Producenci

Promocje

MUMIO OCZYSZCZONE 30tabl Zobacz większe

MUMIO OCZYSZCZONE 30tabl

805

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

15,50 zł

Więcej informacji

Nami (tabletki)- jest to  balsam mineralno- organiczny w tabletkach (Mumio). Otrzymuje się go wskutek wielokrotnego oczyszczania z naturalnych formacji mineralnych i organicznych wydobywanych w górach Tien-Szan. Charakteryzuje się czarnym kolorem i specyficznym żywicznym zapachem. Mumio zawiera wiele chemicznych elementów, makroelementów, mikroelementów, aminokwasów, wiele witamin grupy B, C i A, olejki eteryczne i jad pszczeli. Dzięki bogatej zawartości tychże substancji - mumio działa leczniczo na wiele chorób i jest uznawane za bardzo cenny suplement.

Działa regenerująco na tkanki, ma działanie przeciwzapalne, wzmacniające, a także przywraca zaniżone funkcje peryferyjne pni nerwowych i analitycznych centrów w mózgu człowieka. Polecane jest przy wrzodach żołądka i dwunastnicy, chorobach przewodu pokarmowego, układu moczowego (przy zatrzymywaniu moczu), przy zapaleniu jelita grubego,  hemoroidach,  nieżytach górnych dróg oddechowych, anginie, astmie bronchitowej, chorobach kobiecych, zakrzepowym zapaleniu żył, prostacie, paradentozie, egzemie. Przyspiesza regenerację skóry, łagodzi podrażnienia, działa wzmacniająco na włosy, pomaga zwalczać łupież i towarzyszące mu swędzenie skóry głowy.

Opinie

Napisz opinię

MUMIO OCZYSZCZONE 30tabl

MUMIO OCZYSZCZONE 30tabl

Mumio oczyszczone to tabletki mające wiele właściwości od przeciwzapalnych do leczenia układu pokarmowego. Mumio uznawany jesy za bardzo cenny suplement ważny w kuracjach przy różnych schorzeniach.

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: