facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Sollievo 30 tabl. Zobacz większe

Sollievo 30 tabl.

351

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

15,90 zł

Więcej informacji

Sollievo 30 tabl. - suplement diety.

Składniki: sproszkowane liście senesu wąskolistnego (Cassia angustifolia), sok z aloesu uzbrojonego (Aloe ferax), sproszkowany korzeń mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), sproszkowany korzeń cykorii podróżnika (Cichorium intybus), sproszkowane owoce kopru włoskiego (Foeniculum vulgare), sproszkowane owoce kminku zwyczajnego (Carum carvi), sproszkowane liście orczy boldo (Peumus boldus), sproszkowane owoce kminu rzymskiego (Cuminum cyminum), olejek eteryczny z kopru włoskiego (Foeniculum vulgare).

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: zaleca się przyjmowanie od 1 do 3 tabletek wieczorem, w razie konieczności. Nie należy stosować przez okres ciągły dłuższy niż 2 tygodnie.

1 tabletka zawiera: całkowity fitokompleks z liści senesu 122mg mianowany na zawartość 2,5% heterozydów hydroksyantracenowych w przeliczeniu na sennozyd B 3mg, sok z aloesu 92mg mianowany na zawartość 18% aloiny A+B 16,6mg, całkowity fitokompleks z korzenia mniszka 91mg, całkowity fitokompleks z korzenia cykorii 32mg, całkowity fitokompleks z owoców kopru 27,7mg, całkowity fitokompleks z owoców kminku 23mg, całkowity fitokompleks z liści orczy 6mg, olejek eteryczny z kopru 0,3mg, całkowity fitokompleks z owoców kminu 6mg.

2 tabletki zawierają: całkowity fitokompleks z liści senesu 244mg mianowany na zawartość 2,5% heterozydów hydroksyantracenowych w przeliczeniu na sennozyd B 6mg, sok z aloesu 184mg mianowany na zawartość 18% aloiny A+B 33,1mg, całkowity fitokompleks z korzenia mniszka 182mg, całkowity fitokompleks z korzenia cykorii 64mg, całkowity fitokompleks z owoców kopru 55,4mg, całkowity fitokompleks z owoców kminku 46mg, całkowity fitokompleks z liści orczy 12mg, olejek eteryczny z kopru 0,6mg, całkowity fitokompleks z owoców kminu 12mg.

3 tabletki zawierają: całkowity fitokompleks z liści senesu 366mg mianowany na zawartość 2,5% heterozydów hydroksyantracenowych w przeliczeniu na sennozyd B 9mg, sok z aloesu 276mg mianowany na zawartość 18% aloiny A+B 49,7mg, całkowity fitokompleks z korzenia mniszka 273mg, całkowity fitokompleks z korzenia cykorii 96mg, całkowity fitokompleks z owoców kopru 83,1mg, całkowity fitokompleks z owoców kminku 69mg, całkowity fitokompleks z liści orczy 18mg, olejek eteryczny z kopru 0,9mg, całkowity fitokompleks z owoców kminu 18mg.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu i chronić od światła.

Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie podawać produktu dzieciom, kobietom w ciąży i w okresie karmienia oraz nie stosować przez dłuższy okres czasu.

Producent

Aboca S.p.A.
Societa Agricola
Loc.Aboca
20-52037 Sansepolcro (AR)
Italia

Opinie

Napisz opinię

Sollievo 30 tabl.

Sollievo 30 tabl.

Sollievo 30 tabletek - suplement diety, stworzyny na bazie naturalnych ziół.  

Napisz opinię

Produkty powiązane

24 Produkty z tej samej kategorii: