facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Na tarczycę, 30 kapsułek, Herbapol Kraków Zobacz większe

12,50 zł

Więcej informacji

Na tarczycę, 30 kapsułek, Herbapol Kraków – suplement diety stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety. Morszczyn zawarty w kapsułkach korzystnie wpływa na czynność tarczycy oraz na metabolizm energetyczny organizmu. Dodatkowo zwiększa uczucie sytości, wspomaga trawienie oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowej wagi ciała.

Składniki: Substancja wypełniająca – celuloza, morszczyn – 50 mg/kaps. oraz składniki kapsułki (żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki żelaza).

Zawartość morszczynu w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 50 mg, co odpowiada zawartości 50 μg jodu (co stanowi 33,3% referencyjnej wartości spożycia tej substancji).

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki 1 raz dziennie w czasie posiłków, popijając płynem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

GIS-TP/1596/13

Producent posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności ISO 9001, ISO 22000/GMP.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed dostępem światła i wilgoci.

Producent:

Krakowskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” w Krakowie

ul. Chałupników 14

31-464 Kraków

Opinie

Napisz opinię

Na tarczycę, 30 kapsułek, Herbapol Kraków

Na tarczycę, 30 kapsułek, Herbapol Kraków

Na tarczycę, 30 kapsułek, Herbapol Kraków – suplement diety stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety. Morszczyn zawarty w kapsułkach korzystnie wpływa na czynność tarczycy oraz na metabolizm energetyczny organizmu. 

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: