facebook

Producenci

Nowe produkty

Formeds F-COLOSTRUM, proszek 60 porcji Zobacz większe

Formeds F-COLOSTRUM, proszek 60 porcji

1933

Nowy

20 Przedmioty

62,50 zł

Więcej informacji

F-COLOSTRUM 60 porcji  to produkt, który zawiera kolostrum pozyskiwane z mleka krów do 12 h po porodzie. Krowom nie podaje się hormonów. Dodatkowo produkt jest standaryzowany na zawartość 70% białka i 30% immunoglobulin. Aktywność proszku wynosi 80% w stosunku do świeżego kolostrum. Czysty skład - produkt nie zawiera m.in. sztucznych wypełniaczy, barwników i konserwantów.

Działanie:

Colostrum (siara) to specjalny rodzaj mleka, pozyskiwany z mleka krów wyłącznie przez kilka dni po porodzie. Zawiera m.in. immunoglobuliny (białkowe cząsteczki układu odpornościowego) i białko - laktoferynę. 

Zalecana porcja dzienna zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

Zalecana porcja dzienna (0,6 g) zawiera: Kolostrum (siara wołowa) - 600 mg

Składniki:

kolostrum (siara wołowa) 

Środki ostrożności:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Sposób użycia:

Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać. Należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożywać 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed użyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik. 

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Producent:

FORMEDS Sp. z o.o.

ul. Marcelińska 90,

60-324 Poznań. 

Opinie

Napisz opinię

Formeds F-COLOSTRUM, proszek 60 porcji

Formeds F-COLOSTRUM, proszek 60 porcji

F-COLOSTRUM 60 porcji  to produkt, który zawiera kolostrum pozyskiwane z mleka krów do 12 h po porodzie. Krowom nie podaje się hormonów. Dodatkowo produkt jest standaryzowany na zawartość 70% białka i 30% immunoglobulin. Aktywność proszku wynosi 80% w stosunku do świeżego kolostrum. Czysty skład - produkt nie zawiera m.in. sztucznych wypełniaczy, barwników i konserwantów.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: