facebook

Producenci

Nowe produkty

Colostrum kozie 500mg 100 kapsułek Aliness Zobacz większe

Colostrum kozie 500mg 100 kapsułek Aliness

1936

Nowy

12 Przedmioty

76,90 zł

Więcej informacji

Aliness Colostrum Kozie IG 28% 500 mg to suplement diety od Aliness zawierający w składzie wysokiej jakości 28 % colostrum kozie standaryzowane na zawartość w suchej masie, a nie zawartość protein.

Colostrum jest substancją wydzielaną przez gruczoły mleczne ssaków w ostatnim okresie ciąży aż do kilkudziesięciu godzin po porodzie. Posiada charakterystyczną, żółtą barwę. Jego skład jest inny, niż mleko pozyskiwane w późniejszym okresie. Różnice te dotyczą szczególnie wartości odżywczych i immunoglobulin (zwanych również przeciwciałami).

Składniki:

Colostrum kozie (suszona siara kozia) zawierające 28% immunoglobulin [IG], celuloza mikrokrystaliczna: substancja wypełniająca, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: Hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1-2 kapsułki dziennie przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ważne: Ilość cukru mlecznego w colostrum zebranego w ciągu kilku godzin po porodzie jest na tyle mała, że nie powinna powodować dolegliwości trawiennych u osób cierpiących na nietolerancję laktozy.

Nie powinno się jednak stosować colostrum u dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na potencjalnie występujące alergie na białka mleka.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Zawartość opakowania: 100 kapsułek

Producent:

MedicaLine

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

Opinie

Napisz opinię

Colostrum kozie 500mg 100 kapsułek Aliness

Colostrum kozie 500mg 100 kapsułek Aliness

Aliness Colostrum Kozie IG 28% 500 mg to suplement diety od Aliness zawierający w składzie wysokiej jakości 28 % colostrum kozie standaryzowane na zawartość w suchej masie, a nie zawartość protein.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: