facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Olejek tymiankowy czerwony eko 5ml Medi-Flowery Zobacz większe

38,50 zł

Więcej informacji

Olejek tymiankowy czerwony eko 5ml Medi-Flowery- 100% olejek tymiankowy czerwony ekologiczny, nierozcieńczony w oliwie z oliwek. Olejek tymiankowy czerwony zawiera naturalne substancje czynne wzmacniające organizm.

Składniki: Tymianek pospolity (Thymus vulgaris) pochodzący z upraw ekologicznych. Zawiera tymol i karwakrol. Zawartość karwakrolu: minimum 80%

Sposób użycia: jako uzupełnienie diety dla osób dorosłych, 2 krople na szklankę zimnej wody. Dobrze wymieszać. Olejek tymiankowy czerwony przyjmować 1-2 razy dziennie przed posiłkiem w cyklach: przyjmować przez 14 dni, a następnie 7 dni przerwy,

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia.

Nie stosować jednocześnie z olejkiem oregano.

Uwaga: nie zakraplać bezpośrednio do jamy ustnej, gdyż olejek jest piekący. Olejek przyjmować rozcieńczony w wodzie. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące i dzieci do lat 16. Należy unikać kontaktu z oczami.

Do masażu, wcierania w okolice oskrzeli i wcierania w stopy: 7-10 kropli olejku tymiankowego czerwonego na 100 ml  (lub 1-2 krople olejku na łyżkę stołową) oleju arganowego lub oliwy z oliwek - działa oczyszczająco.

W celu wzmocnienia odporności organizmu, jego rewitalizacji i regeneracji dobrze jest smarować skórę w bezpośredniej bliskości grasicy czyli skórę międzypiersia (mostka).

Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięty, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Objętość netto: 5 ml 

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Medi-Flowery ApS, Sp. z o.o.

ul. Miła ,30

06-300 Przasnysz

Opinie

Napisz opinię

Olejek tymiankowy czerwony eko 5ml Medi-Flowery

Olejek tymiankowy czerwony eko 5ml Medi-Flowery

Olejek tymiankowy czerwony eko 5ml Medi-Flowery- 100% olejek tymiankowy czerwony ekologiczny, nierozcieńczony w oliwie z oliwek.Olejek tymiankowy czerwony zawiera naturalne substancje czynne wzmacniające organizm.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: