facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Obniżka! Olejek oregano ekologiczny 5 ml -100% Zobacz większe

29,95 zł

-5,05 zł

35,00 zł

Więcej informacji

Olejek oregano ekologiczny, 5 ml, 100% Olejek oregano ekologiczny - suplement dietystworzony na bazie wyciągu z lebiodki pospolitej pochodzącej z upraw ekologicznych w postaci 100% olejku oregano.

Składniki: wyciąg z lebiodki pospolitej (Origanum vulgare) pochodzącej z upraw ekologicznych w postaci 100% olejku oregano.

Zawartość składników czynnych w zalecanej porcji dziennej: 0,018% karwakrolu = 0,044 ml karwakrolu w 0,07 ml olejku z oregano w zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Zawartość karwakrolu: minimum 80%.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: jako uzupełnienie diety dla osób dorosłych, 2 krople na szklankę zimnej wody. Dobrze wymieszać. Olejek oregano przyjmować 1-2 razy dziennie przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia.

Nie zakraplać bezpośrednio do jamy ustnej, gdyż olejek jest piekący. Olejek oregano przyjmować tylko rozcieńczony w wodzie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania:

Suplement diety powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięte, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące i dzieci do lat 16. Należy unikać kontaktu z oczami.

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Medi-Flowery ApS, Sp. z o.o.

ul. Miła ,30

06-300 Przasnysz

Opinie

Napisz opinię

Olejek oregano ekologiczny 5 ml -100% Medi Flowery

Olejek oregano ekologiczny 5 ml -100% Medi Flowery

Olejek oregano ekologiczny, 5 ml, 100% Olejek oregano ekologiczny - suplement dietystworzony na bazie wyciągu z lebiodki pospolitej pochodzącej z upraw ekologicznych w postaci 100% olejku oregano.

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: