facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Obniżka! Olejek oregano ekologiczny 5 ml -100% Zobacz większe

Olejek oregano ekologiczny 5 ml -100%

482

Nowy

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

32,00 zł

-5,20 zł

37,20 zł

Więcej informacji

100% olejek oregano, nierozcieńczony w oliwie z oliwek. Zawartość karwakrolu 96%.

Olejek oregano zawiera naturalne substancje czynne wzmacniające, uspokajające organizm i regulujące pracę układu pokarmowego.

Skład: Lebiodka pospolita (Origanum vulgare) pochodząca z upraw ekologicznych. 100% olejku oregano.

Zawartość składników czynnych w zalecanej porcji dziennej: 0,018% karwakrolu = 0,044 ml karwakroluw 0,07 ml olejku z oregano w zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.

Sposób użycia: jako uzupełnienie diety dla osób dorosłych, 2 krople na szklankę zimnej wody. Dokładnie wymieszać. Olejek oregano przyjmować 1-2 razy dziennie przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Uwaga: nie zakraplać bezpośrednio do jamy ustnej, gdyż olejek jest silnie piekący. Olejek oregano przyjmować tylko rozcieńczony w wodzie. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące i dzieci do lat 16. Należy unikać kontaktu z oczami.

Sposób przechowywania: olejek oregano przechowywacw temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięty, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Olejek oregano jest środkiem od tysięcy lat znanym i uznanym przez medycynę naturalną. Już Hipokrates, jeden z najsłynniejszych lekarzy starożytnej Grecji, uważał go niemal za panaceum na wszystkie dolegliwości: niestrawnośc, katar i kaszel, bóle zębów, reumatyzm, infekcje układu moczowego, a nawet wściekliznę.
Znane jest też działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne olejku oregano.

Olejek oregano wzmaga wytwarzanie żółci oraz ilość wydalanego moczu, działa przeciwskurczowo i uspokajająco.

Dystrubutor:

Medi-Flowery ApS Sp.z.o.o.

Odział Polska

ul. Miła 30

06-300 Przasnysz

Opinie

Napisz opinię

Olejek oregano ekologiczny 5 ml -100%

Olejek oregano ekologiczny 5 ml -100%

Olejek oregano ekologiczny (wyciąg z lebiodki pospolitej) działanie przeciwbakteryjne i grzybobójcze (np. Candida albicans).

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: