facebook

Producenci

Nowe produkty

Wyprzedaż! Ekstrakt z orzecha czarnego i włoskiego 90ml. Zobacz większe

Ekstrakt z zielonej naowocni orzecha 90ml.

483

Nowy

22 Przedmioty

50,50 zł

Więcej informacji

Ekstrakt z zielonej naowocni orzecha firmy Medi Flowery to produkt polecany na cały układ pokarmowy. Wspomag preacę i preystalitykę jelit. Kolejną bardzo ważna właściowością orzecha czarnego i włoskiego to pomoc w samooczszyczaniu organizmu oraz wzmocnienie systemu immunologicznego. W wielu poradnikach naturalnego leczenia możemy również przeczytać o przeciwpasożytniczym wykorzystywaniu takiej nalewki. Uważa się że jest to podstawa oczyszczenia organizmu właśnie z robaków. Orzech czarny i włoski jest także bakteriobójczy przez co przejście takiej kuracji daje bardzo dużo pozytywnych korzyści.orzech czarny i włoski

Składniki: zielone owoce orzecha, spirytus rektyfikowany( zawartość etanlu max 50%), woda. Zawartość składników czynnych w zalecanej porcji dziennej: 2,8g

Sposób użycia: jako uzupełnienie diety dla osób dorosłych, 1 łyżeczkę (5 ml = 90 kropli) produktu rozpuścić w 100 ml wody. Przyjmować 2 razy dziennie na 15 min przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia.
Supplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania: w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięte, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Uwaga: Preparat, zawieta 50% etanolu. Może osłabić zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługę maszyn będących w ruchu. Preparat nie powienien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

Orzech włoski i czarny
Dwie odmiany z tej samej rodziny orzechowatych (Juglandaceae)
Orzech królewski (Juglans regia), w Polsce nazywany orzechem włoskim, występuje na wszystkich kontynentach.
W Danii nazywany jest orzechem zwyczajnym (Almindelig Valnød), we Włoszech - noce bianco (czyli orzech biały), w krajach anglojęzycznych znany jest pod nazwą orzecha perskiego lub angielskiego (Persian Walnut, English Walnut), w Rosji greckim, a w Niemczech nazywa się go po prostu orzechem prawdziwym (Echte Walnuss).
W celu wyekstrahowania juglonu, który jest istotną substancją czynną, sporządza się z zielonych (niedojrzałych) owoców orzechowca nalewki.
Juglon jest organicznym związkiem chemicznym wydzielanym przez orzechowce. Jest on jednym z najsilniejszych związków antyseptycznych znanych w przyrodzie. Stosowany jest głównie w walce z pasożytami układu pokarmowego i w leczeniu zakażeń bakteryjnych skóry oraz grzybic. Występuje w zielonych (niedojrzałych) orzechach, liściach i korzeniach. W miarę dojrzewania owoców i wysychania liści juglon zanika w wyniku polimeryzacji.
Juglon należy do związków słabo rozpuszczalnych nawet w ciepłej wodzie, natomiast jest dobrze rozpuszczalny w alkoholu 50%. Jednak nalewka zrobiona na spirytusie 96% jest bezwartościowa, bo następuje denaturacja białka, czyli zmiany w strukturze prowadzące do utraty aktywności biologicznej.
Wyłącznie na terenie Ameryki Północnej występuje odmiana orzecha zwana orzechem czarnym (Juglans nigra), nazwa pochodząca od koloru kory drzewa. Owoce tego drzewa są nieco większe, ale nic nie wskazuje na to, że zawierają więcej juglonu niż owoce orzecha włoskiego.
Fragment z książki Liliann Elmborg Skuteczne kuracje oczyszczające

Copyright © by Liliann Elmborg

Dystrubutor:

Medi-Flowery ApS Sp.z.o.o.

Odział Polska

ul. Miła 30

06-300 Przasnysz

Opinie

Napisz opinię

Ekstrakt z zielonej naowocni orzecha 90ml.

Ekstrakt z zielonej naowocni orzecha 90ml.

Ekstrakt z zielonej naowocni orzecha Medi Flowery- suplement ten wykazuje działanie oczyszczające orgaznim z toksyn lub innych pasożytów oraz dodatkowo reguluje pracę całego układu pokarmowego.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: