facebook

Producenci

Nowe produkty

Wyprzedaż! Ekstrakt z orzecha czarnego i włoskiego 90ml. Zobacz większe

Ekstrakt z orzecha czarnego i włoskiego 90ml.

483

Nowy

141 Przedmioty

52,00 zł

Więcej informacji

Ektrakt z orzecha czarnego i włoskiego firmy Medi Flowery to produkt polecany na cały układ pokarmowy. Wspomag preacę i preystalitykę jelit. Kolejną bardzo ważna właściowością orzecha czarnego i włoskiego to pomoc w samooczszyczaniu organizmu oraz wzmocnienie systemu immunologicznego. W wielu poradnikach naturalnego leczenia możemy również przeczytać o przeciwpasożytniczym wykorzystywaniu takiej nalewki. Uważa się że jest to podstawa oczyszczenia organizmu właśnie z robaków. Orzech czarny i włoski jest także bakteriobójczy przez co przejście takiej kuracji daje bardzo dużo pozytywnych korzyści.orzech czarny i włoski

Składniki: zielone owoce orzecha, spirytus rektyfikowany( zawartość etanlu max 50%), woda. Zawartość składników czynnych w zalecanej porcji dziennej: 2,8g

Sposób użycia: jako uzupełnienie diety dla osób dorosłych, 1 łyżeczkę (5 ml = 90 kropli) produktu rozpuścić w 100 ml wody. Przyjmować 2 razy dziennie na 15 min przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia.
Supplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania: w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięte, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Uwaga: Preparat, zawieta 50% etanolu. Może osłabić zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługę maszyn będących w ruchu. Preparat nie powienien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

Opinie

Napisz opinię

Ekstrakt z orzecha czarnego i włoskiego 90ml.

Ekstrakt z orzecha czarnego i włoskiego 90ml.

Ekstrakt z orzecha czarnego i włoskiego Medi Flowery- suplement ten wykazuje działanie oczyszczające orgaznim z toksyn lub innych pasożytów oraz dodatkowo reguluje pracę całego układu pokarmowego.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: