facebook

Producenci

Nowe produkty

Dr Duda Odżywka PETROSTEROL  200g Zobacz większe

Dr Duda Odżywka PETROSTEROL 200g

1130

Nowy

25 Przedmioty

15,20 zł

Więcej informacji

Dr Duda, odżywka petrosterol do skóry głowy i pielęgnacji włosów, 200 g

Odżywka Petrosterol jest emulsjożelem, w skład którego wchodzą naturalne surowce farmaceutyczne i roślinne, mające istotny wpływ na zdrowie skóry głowy i włosów, a które idealnie w tym kierunku współdziałają, dzięki czemu: dokładnie oczyszczają skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń, przywracają prawidłowe wydzielanie łoju oraz bardzo skutecznie hamują złuszczanie się naskórka skóry głowy, redukują zaczerwienienia i świąd skóry, poprawiają i stymulują krążenie w naczyniach włosowatych w systemie brodawkowo-cebulkowym skóry głowy, gdzie dokonuje się wzrost włosów oraz wzmocnienie włosów słabych, wzmacniają, regenerują i wspaniale odżywiają włosy zniszczone, suche i łamiące się, osłabione częstymi zabiegami fryzjerskimi i wymagającymi natychmiastowego wzmocnienia, poprzez delikatny masaż emulsjożelem Petrosterol następuje nawilżenie skóry głowy i włosów, dzięki czemu stają się one lekkie, sprężyste, mocne i lśniące oraz mniej wrażliwe na wpływy hormonalne i niekorzystne czynniki atmosferyczne, zapobiegają elektryzowaniu się włosów, ułatwiają ich rozczesywanie i modelowanie.

Zastosowanie

Dla włosów słabych, wzmocnienie i odżywienie cebulek włosowych, nawilżenie skóry głowy.

Sposób użycia

Na 30-60 minut przed myciem głowy zmoczyć włosy, nanieść odżywkę i opuszkami palców wmasować w skórę i włosy. Następnie spłukać obficie ciepłą wodą i myć głowę szamponem. Stosować 1-2 razy w tygodniu. Wstrząsnąć przed użyciem.

Pojemność: 200 g

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze od 5 do 25°C.

Producent:

Dariusz Duda Firma Kosmetyczna Dr Duda

Szaniec 268

28-100 Busko-Zdrój

Opinie

Napisz opinię

Dr Duda Odżywka PETROSTEROL  200g

Dr Duda Odżywka PETROSTEROL 200g

Dr Duda, odżywka petrosterol do skóry głowy i pielęgnacji włosów, 200 g

Odżywka Petrosterol jest emulsjożelem, w skład którego wchodzą naturalne surowce farmaceutyczne i roślinne, mające istotny wpływ na zdrowie skóry głowy i włosów, a które idealnie w tym kierunku współdziałają.

Napisz opinię

Produkty powiązane

6 Produkty z tej samej kategorii: