facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Ag srebro koloidalne 300 ml Zobacz większe

35,00 zł

Więcej informacji

Ag srebro koloidalne 300 ml. Lecznicze właściwości srebra są znane od wieków. Chociażby w czasie epidemii dżumy, używanie sztućców wykonanych z tego szlachetnego metalu, chroniło przez zachorowaniem. Podczas Wojny Secesyjnej stosowano srebro na rany. Wynikało to z jego właściwości - srebro nie ulega korozji. Srebro może łagodnie "zabarwiać" skórę (stąd wzięło się określenie "błękitna krew"). W okresie, gdy nie znano jeszcze antybiotyków, czyli w XIX i na początku XX wieku, srebrem koloidalnym leczono liczne choroby, wywołane przez drobnoustroje. Obecnie stosuje się je w łagodzeniu przebiegu i wspomagająco podczas wirusowych,srebro koloidalne bakteryjnych i grzybiczych infekcji jamy ustnej. Srebro koloidalne nie wchodzi w reakcje z lekami i nie ma działań ubocznych. Zwalcza mikroorganizmy: wirusy, drożdże, pleśnie, a także bakterie beztlenowe i tlenowe.Wiele powstało i powstanie zapewne prac naukowych o srebrze koloidalnym. Według naukowców sekret srebra koloidalnego leży w jego bioprzyswajalności. Wynika ona z koloidalnej struktury charakterystycznej dla płynów. Wiele można by pisać o jego skuteczności. Polecamy skorzystanie z wyszukiwarki internetowej, aby dowiedzieć się o szczegółach odnośnie stosowania srebra koloidalnego.

Stosowanie:

Płyn do płukania jamy ustnej przeznaczony jest do terapii uzupełniającej. Nie zastępuje leczenia środkami farmakologicznymi. Wyrób może być stosowany u dzieci nie dłużej niż 3-5 dni, u osób dorosłych nie dłużej niż 7 dni. W przypadku konieczności dłuższego użycia, zaostrzenia objawów lub w przypadku braku poprawy stanu zdrowia, należy skonsultować się z lekarzem.

Skład:

Woda dejonizowana, srebro koloidalne.
Sposób użycia:

Należy napełnić kieliszek do kreski. Następnie płukać jamę ustną około 20 sekund, rozprowadzając płyn po całej jamie ustnej. Następnie należy wypluć płyn. Nie połykać. Po płukaniu nie należy jeść lub pić przez około 20 minut. Wyrób należy stosować 3 razy dziennie. Płyn do płukania jamy ustnej jest gotowym roztworem do użycia. Nie należy go rozcieńczać. Aby uniknąć ryzyka nieprawidłowego użycia, u  małych dzieci należy stosować wyrób wyłącznie pod kontrolą osób dorosłych. Unikać kontaktu z oczami.

Jeśli podczas stosowania wyrobu wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane o różnym nasileniu należy zaprzestać stosowania wyrobu i  skontaktować się z lekarzem. Wyrób należy stosować zgodnie z zaleceniami i wskazówkami podanymi przez wytwórcę. Po zastosowaniu możliwe jest utrzymywanie się w ustach metalicznego posmaku.

Przeciwskazania do stosowania:

Nie można stosować wyrobu u osób, u których występuje uczulenie na jakikolwiek składnik. Nie można stosować wyrobu u osób z uszkodzoną błoną śluzową jamy ustnej oraz po przeprowadzonych zabiegach medycznych. Wyrób nie może być stosowany u dzieci poniżej 3 roku życia, u kobiet w czasie ciąży lub w okresie karmienia piersią.

Sposób przechowywania:

Wyrób należy przechowywać w  pozycji pionowej w  oryginalnym opakowaniu jednostkowym. Wyrób należy chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, w zaciemnionym miejscu. Wyrób należy przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25 °C. Wyrób należy chronić przed  samodzielnym użyciem przez dzieci, przechowywać w  miejscu niedostępnym i  niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu przydatności wyrobu do użycia.  Nie narażać wyrobu na  działanie pól magnetycznych. 

Objętość:

300 ml

Opinie

Napisz opinię

Ag srebro koloidalne 300 ml

Ag srebro koloidalne 300 ml

Ag srebro koloidalne 300 ml.W łagodzeniu przebiegu i wpomagająco podczas wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych infekcji jamy ustnej. Wyłącznie do płukania jamy ustnej.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: