facebook

Producenci

Promocje

Oregasept - olejek z oregano H97 100 ml Zobacz większe

Oregasept - olejek z oregano H97 100 ml

343

Nowy

20 Przedmioty

74,00 zł

Opis

Polecane tak

Więcej informacji

Olejek z oregano H 97 został wyprodukowany ze starannie dobranych i wyselekcjowanych trzech odmian tego zioła. Typy te tworzą tzw. grupę H97. Zawierają najważniejsze i najbogatsze  składniki, wzmacniające działanie tego suplementu.

Lebiodka pospolita (oregano) zwana inaczej w Polsce dzikim majrankiem jest rośliną znaną i docenianą na wielu kontynentach. Jej wysokość wynosi zaledwie 80 cm. Znana jest z niezwykle aromatycznego zapachu, który wytwarzany jest przez liście posiadające punkty z olejkami eterycznymi. Jednym z takich olejków jest olej tymolowy wytwarzający: tymol, karwakrol, eskwiterpeny, garbniki, flawonoidy, kwas kawowy, kwas ursolowy i fitosterole. 
Zastosowanie oregano nie kończy się na jego działaniu  w ziołolecznictwie. Ogromną rolę pełni ono w kuchni, szczególnie włoskiej. Jest składnikiem słynnej mieszanki ziół prowansalskich, które są używane m.in. do pizzy, sosów czy też mięs.
Również przemysł kosmetyczny oraz alkoholowy posłużył sie tą rośliną do produkcji wielu swoich specyfików.

Sposób użycia olejku z oregano H97:
4 krople rozcieńczone w ok.1/3 szklanki wody, soku pomidorowego, warzywnego lub herbaty. Stosować 2-3 razy dziennie. Przed użyciem preparat należy dokładnie wymieszać. Posiada on specyficzny, intensywny aromat, który moze zwiększać wydzielanie śliny.
Według własnych preferencji suplement można rozcieńczać w w innego rodzaju sokach niz wyżej wymienione np soku marchwiowym, brzoskwiniowym, w jogurcie naturalnym czy maślance. 

Opinie

Napisz opinię

Oregasept - olejek z oregano H97 100 ml

Oregasept - olejek z oregano H97 100 ml

Oregasept  - olejek z oregano H97 100 ml-  jest jednym z istniejących na polskim rynku olejków z oregano. Produkowany jest z wyselekcjonowanych odmian tego zioła. Oregano swoje zastosowanie znalazło nie tylko w ziołolecznictwie ale również w innych dziedzinach takich jak np kulinaria.  

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: