facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Oregasept - olejek z oregano H97 30 ml Zobacz większe

Oregasept - olejek z oregano H97 30 ml

344

Nowy

26 Przedmioty

43,00 zł

Więcej informacji

Lebiodka pospolita (oregano) zwane inaczej w Polsce dzikim majrankiem jest rośliną znaną i docenianą na wielu kontynentach. Znana jest z niezwykle aromatycznego zapachu, który wytwarzany jest przez liście posiadające punkty z olejkami eterycznymi. Jednym z takich olejków jest olej tymolowy wytwarzający: tymol, karwakrol, eskwiterpenygarbniki, flawonoidy, kwas kawowy, kwas ursolowy i fitosterole. 

Olejek z oregano H97 został wyprodukowany ze starannie dobranych i wyselekcjowanych trzech odmian tego zioła. Typy te tworzą tzw. grupę H97. Zawierają najważniejsze i najbogatsze  składniki, wzmacniające działanie tego suplementu.

Oregano jest stosowane nie tylko w ziołolecznictwie, znane jest z pewnością dla miłośników kuchni jako wspaniała, aromatyczna przyprawa nadajaca wspaniałego smaku wielu potrawom. 

Sposób użycia olejku z oregano H97:
4 krople rozcieńczone w ok.1/3 szklanki wody, soku pomidorowego, warzywnego lub herbaty. Stosować 2-3 razy dziennie. Przed użyciem preparat należy dokładnie wymieszać. Posiada on specyficzny, intensywny aromat, który moze zwiększać wydzielanie śliny.

Według własnych preferencji suplement można rozcieńczać w w innego rodzaju sokach niz wyżej wymienione np soku marchwiowym, brzoskwiniowym, w jogurcie naturalnym czy maślance. 

Opinie

Napisz opinię

Oregasept - olejek z oregano H97 30 ml

Oregasept - olejek z oregano H97 30 ml

Oregasept - olejek z oregano H97 30 ml - wyprodukowany z lebiodki pospolitej(oregano) olej łączący w sobie nabardziej wartościowe składniki tego zioła. Jest preparatem naturalanym mającym liczne zastosowanie w ziołolecznictwie. 

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: