facebook

Producenci

Nowe produkty

Ekstrakt z piołunu 15 ml.

486

Nowy

124 Przedmioty

23,40 zł

Więcej informacji

Ekstrakt z piołunu ma działanie przeciwbakteryjne i grzybobójcze. Główny składnik czyli bylica piołun Artemisia absinthium L. jest od lata znany i wykorzysywany jako środek na walkę z pasożytami i grzybami. W ziołolecznictwie wykorzystywana jest tylko jedna część tej rośliny a mianowicie ziele. Ziele piołunu jest rośliną goryczkową dzięki czemu jego skład: związki goryczowe, flawonoidy, garbniki oraz olejek eteryczny, zwierający tujol i tujon dają pozytywne efekty w walce z pasożytami. W szczególności Tujon wykazuje działanie toksyczne dla wszelkich niechcianych pasożytów i insektów w naszym organizmie. Ziele piołunu jest oczywiście polecany w czasie problemów układu pokarmowego poprzezziele bylicy piołun wydzielanie soków trawiennych w tym bardzo ważnej żółci. Zwiększa on również aptet, oraz reguluje działanie całego układu pokarmowego. Ziele piołunu Herba Absinthii działa silnie odkażająco i dzięku temu oczyszczająco ogranizm z wszelkich bakteri i pasożytów.

Ważne!!!

Nie można stosować piołunu czy ekstraktu z piołunu przez długi okres. Tujon jest związkiem toksycznym. Tujon występuje również w wrotyczu i w szałwi czyli w ziołach również polecanych w czasie kuracji przeciewpasożytniczych.

Sposób użycia: jako uzupełnienie diety dla osób dorosłych, 10 kropli rozpuścić w 100 ml wody. Przyjmować 2 razy dziennie przed posiłkiem przez 17 dni i powtórnie można stosować po co najmniej dwu miesięcznej przerwie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia.

Sposób przechowywania: w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięte, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Składniki: ziele piołunu spirytus rektyfikowany, woda.

Uwagi:  Preparat zawiera 50% etanolu. Może osłabić zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługę maszyn. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące. Suplement diety nie może być stosowany jakosubstytut zróżnicowanej diety.

Dystrubutor:

Medi-Flowery ApS Sp.z.o.o.

Odział Polska

ul. Miła 30

06-300 Przasnysz

Opinie

Napisz opinię

Ekstrakt z piołunu 15 ml.

Ekstrakt z piołunu 15 ml.

Ekstrakt z piołunu ma działanie przeciwbakteryjne i grzybobójcze - wzmacnia organizm i gruntownie go oczyszcza.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: