facebook

Producenci

Promocje

Bertram mielony 50g Zobacz większe

Bertram mielony 50g

871

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

37,70 zł

Więcej informacji

Spożywając bertram regularnie wspomożemy nasz układ nerwowy i nie tylko. Bertram korzeń mielony poszczycić się może szeregiem cennych właściwości. Wskazany jest dla osób nieprawidłowo odżywiających się, z zaburzeniem trawienia czy niestrawnością. Polecany cukrzykom i osobom z podwyższonym poziomem cukru. Ponadto działa wspomagająco na układ nerwowy dzięki czemu poprawia nasz nastrój. Stosując tą przyprawę możemy pozbyć się zaflegmienia w okolicy gardła lub nosa. Działa wzmacniająco na śluzówki oraz ułatwia wydzielanie śliny. To bertram odpowiada za przyswajanie witamin i składników odżywczych z pokarmów. Zawiera anacyklinę pyretrynę, które chronią organizm. Dzięki nim ciało jest lepiej ukrwione a krew oczyszczona z toksyn. Bertram działa również przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo i przeciwpasożytniczo w związku z czym ma duże znaczenie w leczeniu chorób infekcyjnych oraz zapobiega zakażeniom.

Św. Hildegarda polecała go szczególnie na dolegliwości żołądkowo- jelitowe, w zaburzeniach przyswajania składników odżywczych a także w problemach trawiennych i niestrawności.

Dzięki uniwersalnemu smakowi dodawany może być dosłownie do wszystkiego. 

Zaleca się stosować 1-3 szczypty dziennie.

Dystrybutor:
Sunvita sp. z o.o.
Kmieca 13,
80-279 Gdańsk

Opinie

Napisz opinię

Bertram mielony 50g

Bertram mielony 50g

Bertram korzeń (Radix- Anacylus pyrethrum) to ceniona przyprawa. Rozsławiona została przez św. Hildegardę z Bingen. Posiada łagodno-ostry smak, może być dodawana dosłownie do każdej potrawy. A właściwości bertramu są zadziwiające.

Napisz opinię

Produkty powiązane

22 Produkty z tej samej kategorii: