facebook

Producenci

Nowe produkty

  • Kurkuma 150g RUNO
    Kurkuma 150g RUNO

    Kurkuma 150g RUNO Kurkuma jest składnikiem różnych mieszanek...

    6,50 zł
Sól himalajska drobna 1kg Zobacz większe

Sól himalajska drobna 1kg

935

Nowy

49 Przedmioty

6,75 zł

Więcej informacji

Sól himalajska różowa drobna 1kg zawiera w swoim składzie 84 minerały w formie koloidalnej. Wydobywana jest z wielkich głębi 400-600 metrów głębokości. Kraj pochodzenia to Pakistan.

Organizm ludzki jest zaprogramowany na utrzymywanie jednolitego ciśnienia osmotycznego, czyli proporcji pomiędzy wodą, a rozpuszczonymi w niej solami mineralnymi. Nieprawdopodobny jest zjawisko, że kondensacja soli w ustroju jest zbliżone do stężenia soli w wodzie morskiej. Przypuszcza się, że fenomen ten jest spowodowany pamięcią komórek, które pamiętają doskonałą sól praoceanu.

Miliony lat temu energia słoneczna wysuszyła morza i powstały złoża soli. Później przez miliony lat rozpoczęły karkołomne procesy tektoniczne, który przyniosły pokłady soli na himalajskie wysokości. Ta naturalna sól krystaliczna była przez miliony lat wystawiona na aktywność gigantycznego ciśnienia. Ciśnienie to było podstawą powstawania soli krystalicznej. Im wyższe ciśnienie, tym bardziej idealna struktura. Dzięki tym informacjom i energii, kryształy soli mają najdoskonalszą geometryczną strukturę.

Sól himalajska stosowana jest w kuchni i do kąpieli. W codziennej diecie uzupełnia niedobory potrzebnych mikroelemenótw.

Opinie

Napisz opinię

Sól himalajska drobna 1kg

Sól himalajska drobna 1kg

Sól himalajska różowa drobna 1kg to najczystrza sól na ziemi, nie zawiera żadnych środków chemicznych.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: