facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

BISZOLIN 190G Zobacz większe

BISZOLIN 190G

1038

Nowy

8 Przedmioty

42,50 zł

Więcej informacji

Biszolin jednym zdaniem określić można jako preparat, który stawia ludzi na nogi.

Zawiera aż 30 mikroelementów, np. brom, sód, mangan, krzem, lit czy tytan. Wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe i przeciwbólowe.

Konsystencja preparatu- żel umożliwia stosowanie do smarowania i masażu, szybko się wchłania przez skórę dzięki temu zapewnia dokładne wchłanianie substancji właśnire tą drogą.

Wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, likwiduje zwyrodnienia.

Wskazany do stosowania w przypadku reumatycznych bólów stawów , a także bólach kręgosłupa, zapaleniu korzonków nerwowych oraz żylaków, pomocny w haluksach i stanach pourazowych. 

Polecany dla sportowców i rekowalescentów.

Preparat jest wydajny, łatwo się zmywa , nie pozostawia plam, nie posiada właściwości rozgrzewających.

SPOSÓB UŻYCIA : niewielką ilość żelu wmasowywać przez 3 min aż do całkowitego wchłonięcia. Zaleca się stosowanie BISZOLINU 2-3 razy dziennie w ciągu 14 dni, po 10 dniach powtórzyć. Żelu nie należy stosować na rany i skórę zmienioną chorobowo.

Opinie

Napisz opinię

BISZOLIN 190G

BISZOLIN 190G

Biszolin pozyskiwany jest z biszofitu. Ma szerokie spektrum działania. Polecany jest osobom z bólami stawów, kręgosłupa, a także korzonków nerwowych. To preparat pomocny przy bólu i kurczach mięśni, żylaków kończyn dolnych, na stany pourazowe, ostrogi i haluksy.

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: