facebook

Producenci

Nowe produkty

Omułek zielonowargowy 150 kps Zobacz większe

Omułek zielonowargowy 150 kps

1092

Nowy

6 Przedmioty

67,00 zł

Więcej informacji

Omułek zielonowargowy (Małża zielona, Perna canaliculus, Grünlippmuschel) zawiera substancje wspomagające walke z artretyzmem. Hodowany jest w Nowej Zelandii na specjalnej morskiej farmie.

Ekstrakt z nowozelandzkiej małży zielonej (omułka zielonowargowego) stanowi naturalną alternatywę dla konwencjonalnych środków. Ze względu na swoją unikalną kombinację składników aktywnych likwiduje obrzęk, stany zapalne i uśmierza ból – a wszystko to bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Wręcz przeciwnie: składniki aktywne omułka przyczyniają się nawet do utrzymania naszych stawów w pełnej sprawności i zdrowiu. 
Koncentrat z małży zielonej zawiera trzy szczególnie ważne składniki aktywne, które zapewniają dostarczenie stawom odpowiednich składników odżywczych: 
- wysoki udział glikozaminoglikanów,
- ważne minerały i pierwiastki śladowe, w szczególności kwas krzemowy,
- wartościowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3

Najprostszą i najbardziej wygodną formą długotrwałego stosowania jest zażywanie ekstraktu z zielonej małży. Tradycyjne kapsułki z ekstraktem z zielonej małży zawierają od 100 do 300 mg ekstraktu, wyższe dawki zawierają do 500 mg. 

Jako suplement diety wspierając zdrowe stawy należy zażywać do 1500 mg ekstraktu dziennie. W przypadku zapalenia stawów i chorób zwyrodnieniowych dawka może zostać podwojona. Zalecane jest regularne stosowanie ekstraktu z małży zielonej przez określony czas, najlepiej kilka razy w roku, przez dłuższy okres co najmniej dwóch miesięcy. Również w przypadku stałego i długoterminowego stosowania nie stwierdzono dotychczas żadnych skutków ubocznych. Suplementów z zielonej małży nie należy przyjmować w przypadku alergii na białko lub na skorupiaki. 

Składniki:

 koncentrat z omułka zielonowargowego (82,9%), żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów magnezowych. Każda kapsułka zawiera 500 mg koncentratu z omułka zielonowargowego.

Zawartość składników:                              

w 1 kaps    

w  3 kaps.

Koncentrat z omułka zielonowargowego        

500 mg        

1500 mg

Glikozaminoglikany        

 12 mg            

36 mg  

Sposób użycia: 

2-3 kapsułki dziennie popijając wodą.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Zawartość: 

150 kapsułek

Masa netto:

 88 g

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości podana na etykiecie.

Warunki przechowywania: chronić od światła, przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w chłodnym i suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 

Producent: Sanct Bernhard, D73342 Bad Ditzenbach

Opinie

Napisz opinię

Omułek zielonowargowy 150 kps

Omułek zielonowargowy 150 kps

Omułek zielonowargowy 150 kps inaczej zwany małżą zieloną jest naturalnym sposobem na problemy ze stawami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: