facebook

Producenci

Nowe produkty

Colafit 60 kostek Zobacz większe

Colafit 60 kostek

1118

Nowy

26 Przedmioty

58,80 zł

Więcej informacji

Colafit zawiera liofilizowany kolagen tzn. pozbawiony wody. To chyba najmniej inwazyjny sposób konserwacji. Specjalna produkcja żywności ma wiele znaczących zalet: niską wagę, łatwość w użyciu oraz całkowity brak związków chemicznych i konserwantów. 


działanie colafitCOLAFIT:
- Uzupełnia niedobory kolagenu w diecie
- Wzmacnia strukturę skóry
- Prawidłowe wysycenie kolagenem wzmacnia szkielet układu kostnego
- Jest naturalnym elementem wyżywienia

skład colafitSkład: Colafit to czysty, krystaliczny, wołowy, liofilizowany kolagen 99,9% typu I. Minimalne rozmiary kostki to 9 x 9 x 6 mm, 8 mg. Ze względu na obecne możliwości technologiczne, proszę nam wybaczyć nieregularny kształt kostek, zawsze jednak zachowana jest waga minimum 8 mg.

Zalecane spożycie: Przyjmujemy 1 kostkę codziennie rano, na czczo, minimalnie 10 minut przed posiłkiem. Dzieci pół kostki dziennie. Colafit jest łatwy do przełknięcia nawet bez popijania. Przy tym popijanie wodą nie wpływa ujemnie na wchłanianie kolagenu. Aby uzyskać pożądany efekt należy stosować Colafit przez 2-3 miesiące, dwa razy do roku. W miarę potrzeby może być używany trwale. Colafit jest odpowiedni dla diabetyków w ramach diety ustalonej przez lekarza. Colafit może być także stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.


Preparat otrzymał Pozytywną Opinię Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich.

ilość colafitIlość/Opakowanie:60kostek.

Producent: 

Dacon Pharma

Opinie

Napisz opinię

Colafit 60 kostek

Colafit 60 kostek

Colafit to czysty krystaliczny kolagen. Przeznaczony dla osób borykających się z dolegliwościami stawów, wiązadeł i kości.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: