facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

DMSO 99,9% czysty naturalny z miazgi drzewnej żel 125ml Zobacz większe

DMSO 99,9% czysty naturalny z miazgi drzewnej żel 125ml

1942

Nowy

DMSO żel 99,9%, Łatwo wchłanialny żel. Produkt naturalny pozyskiwany z miazgi drzewnej.

Więcej szczegółów

13 Przedmioty

116,00 zł

Więcej informacji

DMSO żel 99,9% 

Łatwo wchłanialny żel. Produkt naturalny pozyskiwany z miazgi drzewnej.

DSMO żel to preparat, który zawiera w składzie organiczne związki siarki. Wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, dzięki czemu może być stosowany w stanach zapalnych stawów lub mięśni. Żel cechuje się dużą wchłanialnością, co pozwala w maksymalnym stopniu wykorzystać jego właściwości lecznicze. 

Działanie, właściwości i stosowanie:

DSMO żel to skuteczny środek, który wykazuje szybkie działanie lecznicze i znakomicie wchłania się przez tkankę skórną bez jej uszkodzenia. Zawarta w żelu DMSO siarka organiczna jest substancją całkowicie nietoksyczną, dzięki czemu żel jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu. W celu zapewnienia prawidłowej przyswajalności preparatu, żel należy nanosić go na czystą skórę. Warto również wykonać delikatny masaż, aby naczynka rozszerzyły się, dzięki czemu środek prędzej się wchłonie i zacznie działać. Do najważniejszych właściwości DMSO w żelu należą:

Preparat szybko przenika przez wierzchnią warstwę skórną i odprowadza nagromadzony w tkankach płyn zapalny, dzięki czemu ból szybko ustępuje. Ze względu na swoje szczególne właściwości DMSO w żelu stosowany jest jako środek do naturalnego leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów lub innych dolegliwości zapalnych układu ruchowego.

Poza tym wspomaga regenerację chrząstki stawowej, dzięki czemu żel może zmniejszać skutki degradacji chrząstki i łagodzić stan zapalny. Z tego względu preparat znajduje zastosowanie w leczeniu stanów zapalnych stawów, powstałych nie tylko wskutek zwyrodnienia, lecz także w wyniku urazów, np. zwichnięcia, stłuczenia, itd. 

SKŁAD : DMSO 90 %, woda destylowana 10 %

Producent: ZDROWIE I NATURA

Dystrybutor

Chem Point Sp. z o.o.

Rynek Główny 28

31-010 Kraków

Opinie

Napisz opinię

DMSO 99,9% czysty naturalny z miazgi drzewnej żel 125ml

DMSO 99,9% czysty naturalny z miazgi drzewnej żel 125ml

DMSO żel 99,9%, Łatwo wchłanialny żel. Produkt naturalny pozyskiwany z miazgi drzewnej.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: