facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Nowy Krzem organiczny 100 kapsułek vege Aliness Zobacz większe

35,50 zł

Więcej informacji

Krzem organiczny 100 kapsułek vege Aliness- Krzem to pierwiastek o symbolu Si. Mówi się, że to „pierwiastek życia”. Krzem w organizmie pełni nieocenioną rolę, wpływa na wiele życiowych funkcji. Jest niezbędnym składnikiem budulcowym tkanki łącznej, z której zbudowane są ściany naczyń krwionośnych, skóra, ścięgna, błony śluzowe, zastawki serca oraz układ kostno-stawowy. Krzem ma również udział w budowie ścian komórkowych.

Składniki: Ekstrakt z pędów bambusa (Bambusa Vulgaris) standaryzowany na 70% naturalnie występujacej krzemionki, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: spożywać 1-3 kapsułki dziennie

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Zawartość opakowania: 100 kapsułek vege

MedicaLine

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

Opinie

Napisz opinię

Krzem organiczny 100 kapsułek vege Aliness

Krzem organiczny 100 kapsułek vege Aliness

Krzem organiczny 100 kapsułek vege Aliness- Krzem to pierwiastek o symbolu Si. Mówi się, że to „pierwiastek życia”. Krzem w organizmie pełni nieocenioną rolę, wpływa na wiele życiowych funkcji. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: