facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Płynny Biszofit Połtawski ELIT 650ml BIOKORD Zobacz większe

19,10 zł

Więcej informacji

Płynny Biszofit Połtawski ELIT 650ml BIOKORD

BISZOFIT POŁTAWSKI wydobywany jest z głębokości 2,4 tysiąca metrów w Regionie Połtawskim na Ukrainie. Jest koncentratem elementów mineralnych, które powstały w wyniku wyparowania wody z Morza Prehistorycznego. Biszofit stosowany jest jako pomoc w leczeniu i rehabilitacji ponad 50 chorób narządów laryngologicznych, traumatologicznych, kardiologicznych, reumatycznych, neurologicznych i wielu innych.

Przeznaczenie: artroza, zapalenie stawów, dna moczanowa, osteochondroza, choroby tkanek okołostawowych.

W gabinetach fizjoterapeutycznych z płynem Elite wykonuje się elektroforezę z bischofitem: rozcieńczyć biszofit z wodą 1:1, namoczyć elektrody. Procedura co drugi dzień lub codziennie, kuracja od 7 do 10 zabiegów.

Kompres: rozcieńczyć biszofit Elite gorącą wodą 1: 1 (możesz dodać wódkę lub alkohol), zwilżyć gazę w roztworze i nałożyć na ciało i owinąć folią. Pozostawić na 30 minut.

Można także zastosować biszofit Elit do wcierania, lokalnych kąpieli dla nóg i dłoni. Lokalne zastosowanie jest bardzo skuteczne w zapobieganiu urazom i ich rehabilitacji.

Składniki: woda, chlorek magnezu (biszofit), gliceryna, alantoina, olejek miętowy, olejek sosnowy, olejek eukaliptusowy.

Termin przydatności: 5 lat.

NIE JEST LEKIEM.

Oficjalny dystrybutor: Dr.Biokord

Opinie

Napisz opinię

Płynny Biszofit Połtawski ELIT 650ml BIOKORD

Płynny Biszofit Połtawski ELIT 650ml BIOKORD

Płynny Biszofit Połtawski ELIT 650ml BIOKORD

BISZOFIT POŁTAWSKI wydobywany jest z głębokości 2,4 tysiąca metrów w Regionie Połtawskim na Ukrainie. Jest koncentratem elementów mineralnych, które powstały w wyniku wyparowania wody z Morza Prehistorycznego.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: