facebook

Producenci

Promocje

Babka szerokolistna herbatka ziołowa Stefanii Korżawskiej Zobacz większe

Babka szerokolistna herbatka ziołowa Stefanii Korżawskiej

781

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

6,80 zł

Więcej informacji

Babka szerokolistna herbatka ziołowa Stefanii Korżawskiej jest to w pełni naturalna herbatka ziołowa powstała według receptury znanej jak i cenionej zielarki Stefanii Korżawskiej. 

 

Babka szerokolistna jest rośliną posiadającą cenne właściwości lecznicze. Babka od starożytności była stosowana na różne dolegliwości. Najczęściej odnajdowała swoje zastosowanie przy ukąszeniach węży i skorpionów. Dziś wiemy że babka pomaga wyleczyć trudno gojące się rany, przyśpieszając przy tym proces gojenia się ran. 

 

Liść babki szerokolistnej jest szczególnie polecany przy chorobach układu pokarmowegi. Wówczas pomaga regulować wypróżnienia oraz pomaga przy nieprawidłowej fermentacji i procesach gnilnych w jelicie grubym. Pomocna jest także przy hemoroidach. 

 

Babka szerokolistna ma działanie wspomagające  przy występowaniu guzów nowotworowych, cystach, mięśniakach także po operacji, radioterapii i chemioterapi. Jej działanie ma na celu oczyszczenie oraz regenerację organizmu. 

Producent:
Blik Fx
ul. Narcyzowa 13
05-200 Wołomin

Opinie

Napisz opinię

Babka szerokolistna herbatka ziołowa Stefanii Korżawskiej

Babka szerokolistna herbatka ziołowa Stefanii Korżawskiej

Babka szerokolistna herbatka ziołowa Stefanii Korżawskiej jest to wyjątkowa herbatka zawierająca naturalne składniki. Herbatka została sporządzona według receptury Stefanii Korżawskiej. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Produkty z tej samej kategorii: