facebook

Producenci

Colilen IBS 96 kaps Zobacz większe

Colilen IBS 96 kaps

1547

Nowy

5 Przedmioty

99,00 zł

Więcej informacji

Colilen IBS jest innowacyjnym wybrobem medycznym w zalecanym w leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego, dolegliwości, któa objawia się z różną intensywnością poprzez liczne symptony, rożne u poszczególnych osób. Typowymi objawiami są ból, wzdęcie, uczucie rozpierania i dyskomfort w okolicy jamy brzucha, któremu towarzyszyć mogą zmiany konstyntencji stolca i nieregularna praca jelit (zaparcia, biegunki). Dolegliwość ta, długo okreslana jako spastyczne zapalenie jelita grubego lub okrężnica drażliwa, dzisiaj nazywana jest s sposób bardziej precyzyjny jako "Zespół jelita nadwrażliwego" (z angielskiego Irritable Bowel Syndrome, IBS) obejmujący dolegliwości nie tylko okrężnicy, ale całego jelita.

Wskazania:

colilen ibs jest zalecany w leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego, charakteryzującego się bólem, wzdęciem, uczuciem rozpierania i dyskomfortem w okolicy brzucha, któremu towarzyszyć mogą zmiany konsystencji stolca i nieregularna praca jelit (zaparcia, biegunki lub na przemian).
Colilen IBS, dzięki swojemu mechanizmowi ochronnemu, zmniejsza stopniowo dolegliwości jelitowe i, w zależności od nasilenia zaburzeń, zaleca się kontynuowanie leczenia od 2 do 6 tygodni oraz jego powtórzenie w razie ponownego pojawienia się pierwszych objawów.

Sposób użycua:

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek trzy razy dziennie, między lub przed posiłkami. Zażywanie Colilen IBS może być łączone z innymi terapiami objawowymi w przypadku fazy ostrej dolegliwości.

Jak działa Colilen IBS?

Colilen IBS kapsułki działa dzięki zawartemu w nim opatentowanemu kompleksowi molekularnemu (IT nr 102012902020829) ActiMucin, złożonemu z żywic, polisacharydów i polifenoli. ActiMucin, poprzez mechanizm mechaniczno-fizyczny, wchodzi w reakcję z powierzchnią błony śluzowej jelit, tworząc cienką warstwę ochronną, która chroni błonę śluzową przed kontaktem z substancjami podrażniającymi.

Skład:

substancje czynne: actimucin, opatentowany róslinny kompleks molekularny (it nr 102012902020829) żywic (z kadzidżowca), polisacharydów (z aloesu) i polifenoli (z rumianku i melisy), mianowany na zawartość żywic ≥18%.
Zawiera ponadto: kumin, celulozę mikrokrystaliczną, olejek eteryczny z kopru włoskiego.
Kapsułka z polisacharydów pochodzenia roślinnego.

Ostrzeżenia:

Produkt jest wskazany dla osób powyżej 8. roku życia. Jest przeciwwskazany w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Okres ważności dotyczy produktu zamkniętego i właściwie przechowywanego.

Dystrybutor:
Aboca Polska Sp.z.o.o.
40-403 Katowice
ul. Oswobodzenia 1

Opinie

Napisz opinię

Colilen IBS 96 kaps

Colilen IBS 96 kaps

Colilen IBS jest innowacyjnym wybrobem medycznym w zalecanym w leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego.

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: