facebook

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Colilen IBS 60 kapsułek Aboca Zobacz większe

70,00 zł

Więcej informacji

Colilen IBS 60 kapsułek Aboca - wyrób medyczny klasy IIb, polecany w leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego, charakteryzującego się bólem, wzdęciem brzucha i nieregularną pracą jelit.

Składniki:

Substancje czynne: ActiMucin, opatentowany róslinny kompleks molekularny (IT nr 102012902020829) żywic (z kadzidłowca), polisacharydów (z aloesu) i polifenoli (z rumianku i melisy), mianowany na zawartość żywic ≥18%.

Zawiera ponadto: kumin, celulozę mikrokrystaliczną, olejek eteryczny z kopru włoskiego.

Kapsułka z polisacharydów pochodzenia roślinnego.

Sposób użycia: zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek trzy razy dziennie, między lub przed posiłkami. Zażywanie Colilen IBS może być łączone z innymi terapiami objawowymi w przypadku fazy ostrej dolegliwości.

Ostrzeżenia: produkt jest wskazany dla osób powyżej 8. roku życia. Jest przeciwwskazany w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Okres ważności dotyczy produktu zamkniętego i właściwie przechowywanego.

Producent:

Aboca S.p.A Societa Agricola

Dystrybutor:

Aboca Polska Sp. z o.o. 
40-403 Katowice
ul. Oswobodzenia 1

Opinie

Napisz opinię

Colilen IBS 60 kapsułek Aboca

Colilen IBS 60 kapsułek Aboca

Colilen IBS 60 kapsułek Aboca - wyrób medyczny klasy IIb, polecany w leczeniu zespołu jelita nadwrażliwego, charakteryzującego się bólem, wzdęciem brzucha i nieregularną pracą jelit.

Napisz opinię

30 Produkty z tej samej kategorii: